Skocz do zawartości

Łowisko Grębów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się mylę ale patrząc na korek dolnika, wędzisko w środku to Sygnum TXL? 
Tak, to ten kij od Grendzia. Powoli się do niego przekonuję.
Widoczne pozostałe kije to Browning Method Mania 3.6 i Shimano Aerocast również 3.6
Jest jeszcze Browning Black Viper 4.2 /150 do dalekich rzutów, ale nie wiem czy będę umiał nim łowić i rzucać.
Myślę też o jakimś krótkim kijku do łowienia pod brzegiem, ale nie mogę się zdecydować który.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pamiętacie Panowie, że jak nie pójdzie to trzeba złamać system, DNA i łowić zupełnie inaczej jak inni ?

Do czego zmierzam. Łowisko w tym roku było wyłączone jakby z zawodów wędkarskich, co za tym idzie, pewnie przybyły nowe ryby... Przyjęło się, że trzeba machać daleko, bo tam są ryby... A może te nowe ryby będą zachowywać się inaczej? Może będą w innych sektorach, niż tylko na dystansie? 

Przede wszystkim czym prościej bez wymyślania tym lepiej. 

Kurczę czemu mnie tam nie będzie... Juz żałuję na maksa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości poćwiczyć jak @PawelL, a przydałoby się. Dawno feederem nie łowiłem i mam zupełnie inne plany, niż koledzy, trochę tak, jak pisze @Grendziu, o czym już kiedyś pisałem. Ja biorę pickera 2,7m i będę łowił nim na takiej odległości, na którą strzelę pelletami 12mm, druga linia będzie na picker 3m i miejsce nęcone z czerwonej procy Drennan, no i trzeci kij to będzie Trabucco 3,9m jednak wcale nim jakiś powalających odległości nie osiągam. Od początku będę nęcił obie linie pod pickery, jednak przez pierwszą godzinę będę rzucał ile fabryka da przed siebie z Trabucco. Po godzinie zacznę sprawdzać krótsze dystanse. Moim zdaniem to dobrze, że każdy będzie łowić w inny sposób, po 2h kontaktujemy się i robimy zwiad kto jak łowi i ile złowił, by tym, co mniej łowią podpowiedzieć. Jak to się mówi "w kupię siła", współpraca się zawsze opłaca, reszta koledzy w naszym wspólnym temacie, bo i tak tu się za bardzo rozpisałem :D:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko @PawelL :39icon:

Ja dziś przez około 3,5h zrobiłem 37 przyponów, jak mi coś nie wyszło, wiązałem od nowa. Mam w portfelu 64 przypony na każdą możliwość i przynętę, na którą będę łowił. Od lewej przypony na fluorocarbonie, tylko dwa z pletką (bo mi się ta Drennanowska skończyła), no i cała prawa strona widoczna na focie zrobiona na żyłce 0,225 Trabucco. To strasznie żmudna praca, ale przypony wyjątkowo wychuchane, mam nadzieję, że będą miały okazję przetestować Grębowskie ryby :champagne-2010:

Edit: zapomniałem napisać, że ja już spakowany, teraz tylko oglądam mecz Bayernu i zastanawiam się, czy coś nie zapomniałem :champagne-2010:

20191005_124745.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...