Skocz do zawartości

Łowisko Grębów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to walczyłem do samego końca ale bez efektów.

Niestety nic ciekawego nie potrafiłem dziś wykrzesać z tej wody.

Ryba bardzo słabo współpracowała, choć osoba która wygrała miała około 46 kg.

Z Ciekawostek wstawię fotkę jesiotra @Grzes77, pytałem, mogę. Waga 7,86 kg, a długości nie zmierzyliśmy.

P91006-153244.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten tego jestem już w domu, cóż oprócz tego jesiotra nic więcej się nie pomyliło i nie zameldowało na moich zestawach. Mega szkoła dla mnie i dużo wniosków. Pięknie połowiła elita (dwa wyniki ponad 40kg a kilkunastokilogramowe były na porządku dziennym). W moim sektorze łowili wszyscy, którzy osiągali odległości ok 70m i mieli wyniki kilkunastokilogramowe, dwa najwyższe wyniki łowiły na + 90m, no i mój sąsiad też czesał ładnie na 100-120m, byłem w szoku jego łowienia, miał sporo spinek i złowił około 20kg ryb, jego łowienie i otwartość dały mi duuużo do przemyślenia. Po pierwsze muszę na takie wody kupić dwa nowe kije, bo nie mam patyków, którymi mógłbym osiągać takie dystanse. Jestem mega zadowolony z dzisiejszego dnia, dzięki koledzy za zajebiste towarzystwo i do następnego :champagne-2010:

Właściciel łowiska podczas ważenia oszacował jesiotra na przedział 120-130cm, na focie tego nie widać, ale to przez to, że ja jestem za duży :D Jakby nie było jest to moja życiówka, nie mierzyłem jej, bo nawet nie miałem miarki ze sobą :champagne-2010:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Już nie mogę się doczekać następnej tego typu imprezy.

Ja też :champagne-2010: Musimy w to wkręcić @cygan786 i jeździć na dwie fury, bo już bardziej ograniczyć się nie da, no i gdyby któryś z nas wygrał ten kosz, to by był problem :champagne-2010:

Już sobie kije upatrzyłem, w czwartek zawożę teścia do Wa-wy na całodzienne badania, więc zostawię teściów pod szpitalem i wypad robię do siedziby Ravena, tam sobie kupię Matrixy, tylko jeszcze nie wiem którą długość (chyba tą pośrednią 150g i 4,3m). W Ravenie w porównaniu do Drapieżnika są tańsze o 180zł/szt, nawet gdyby odliczyć mój upust, to i tak wychodzi ponad 80zł/szt taniej w Ravenie, a jak będę tam osobiście i zrobię zakup za około 2 tysie, to jeszcze może coś utarguję :D

Czy możecie koledzy wrzucić w ten temat tabele z wynikami, bo ja nie mam "facebuka" i ciekaw jestem jak to wszystko wyglądało na papierze :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :champagne-2010: Musimy w to wkręcić [mention=42]cygan786[/mention] i jeździć na dwie fury, bo już bardziej ograniczyć się nie da, no i gdyby któryś z nas wygrał ten kosz, to by był problem :champagne-2010:

Już sobie kije upatrzyłem, w czwartek zawożę teścia do Wa-wy na całodzienne badania, więc zostawię teściów pod szpitalem i wypad robię do siedziby Ravena, tam sobie kupię Matrixy, tylko jeszcze nie wiem którą długość (chyba tą pośrednią 150g i 4,3m). W Ravenie w porównaniu do Drapieżnika są tańsze o 180zł/szt, nawet gdyby odliczyć mój upust, to i tak wychodzi ponad 80zł/szt taniej w Ravenie, a jak będę tam osobiście i zrobię zakup za około 2 tysie, to jeszcze może coś utarguję 

Czy możecie koledzy wrzucić w ten temat tabele z wynikami, bo ja nie mam "facebuka" i ciekaw jestem jak to wszystko wyglądało na papierze :champagne-2010:

@Grzes77, listy z wynikami nie ma i raczej nie będzie.

Sprawdź jeszcze sklep "Sum" Radzymin. Tam jest sporo Matrixa, bo chłopaki są w teamie. Zadzwoń, pogadaj i może coś ogarną.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...