Skocz do zawartości

Sprzęt i akcesoria. Droższy oryginał? Czy tańszy zamiennik?


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wczoraj szukałem pojemników zamiennych do dumbbelsów, aby mniej zabierać nad wodę i wymyśliłem, że idealnie do tego mogą nadawać się pudełka do tabletek.

W zasadzie takich pudełek powinienem mieć 3 lub 4:

1. Na śmierduchy.
2. Na słodkie.
3. Na hiciory.
5. Na pop-upy. 

Coś takiego mi się spodobało:

http://allegro.pl/ultimat-pill-box-pudelko-na-tabletki-suplementy-pn-i4925823549.html
http://allegro.pl/pojemnik-na-tabletki-pudelko-na-leki-kasetka-7x3-i6561194034.html
http://allegro.pl/4-nutrition-pill-box-4-sport-pojemnik-na-kapsulki-i5578976001.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, ArekH napisał:

Wygląda ciekawie. Ile np pelletów 8mm. a ile 12mm. Wejdzie do takiej przegródki?

Nie kupiłem jeszcze, bo sam zadaję sobie to samo pytanie. Jak np będzie Eldorado i na jedno będą brały, to co wtedy, będę się wściekał, że zabrałem, za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tak mi wpadło w oko podczas przeglądania Allegro. Fakt że to haki zadziorowe, ale zadzior można zagnieść. Cena jest atrakcyjna, nie wiadomo jak z jakością. Ale jestem cichym fanem tej marki. Może to być dobra alternatywa dla fanów QM1

http://allegro.pl/haczyk-ms-range-method-power-hook-rozm-12-10szt-i6754798861.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek. MS Range, to sygnowana seria firmy Sanger, Niemieckiej. Ja sobie cenię ich wypusty, choć w większości wypadków nie są najtańsze. MS. To seria sygnowana przes Michael Schlogl. Dobry Niemiecki feederowiec. Mam 2 kije z jego logo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek. MS Range, to sygnowana seria firmy Sanger, Niemieckiej. Ja sobie cenię ich wypusty, choć w większości wypadków nie są najtańsze. MS. To seria sygnowana przes Michael Schlogl. Dobry Niemiecki feederowiec. Mam 2 kije z jego logo.

A czy Michał nie jest przypadkiem członkiem drużyny Mistrzów Świat w feederze?
Oferta MsRange jest ciekawa. Fajny dizajn i dobra jakość w dobrej cenie.
Co do haczyków...Hmmmm wiele firm próbuje zbliżyć się do Qm1 Guru i z tego co wiem średnio im to wychodzi. Sam jeszcze innych nie testowałem i raczej nie będę ryzykować.
Wyznaję zasadę że lepsze (w tym przypadku tańsze) jest wrogiem dobrego.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat Danielu nie jestem fanem tych haków. Jakoś szału w moim arsenale nie zrobiły. Nie wiem co niby mają na Tak! Ja tego nie widzę. Już tu pomijam cenę. Moje ulubione to PR36, WGS, i ostatnio Kamasany. Cowg. Ciebie jest aż tak w nich wyjątkowego że warto wydać 16 zyla za 10szt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kształt. Po drugie kształt i po trzecie skuteczność szczególnie w trakcie holu. No i to jest Guru!!!

Mają też wady. Po pierwsze cena, po drugie kształt, po trzecie zbyt małe oczko.

Co do kształtu to mam teorię, że jeśli już uda się zaciąć rybę to świetnie trzymają, ale właśnie kształt powoduje, że ze względu na anatomię pyska nie wszystkie ryby się zawsze zacinają(np.amur).

No i oczko. Ciężko jest zawiązać grubszą żyłkę niż 0.26

Pozostałe wymienione haki też mają swoje plusy i minusy.

 

Pr36 są dość cienkie i potrafią się rozgiąć, ale mają bardzo dużą skuteczność w zacięciu. Ja osobiście wolę Pr39 z mikro zadziorem.

 

WGS Drennan są z tych produktów chyba najlepsze. Cena, jakość, wytrzymałość i dostępność jest na plus. Skuteczność zacięcia i holu ponad przeciętna.

 

Kamasany mam do klasycznego feedera na robaki. Świetna jakość, cena i wytrzymałość. Gorzej z dostępnością.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to już są informacje. :champagne-2010:

 Co do kształtu. Właśnie on mnie odstręcza przy QM1. Co w nich cenię? Powtarzalność rozmiaru i tą w tym inność jak WGS. Co do oczka. Ni e wiążę haków aż na tak grubych linkach. Nie mam zdania.

 Co do reszty posta. Pogodzili byśmy się raczej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...