Skocz do zawartości

Kupię bat 4-5m.


Semi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Braciak mi rozjechał motorem mój stary dobry bacik Jaxona do łowienia żywczyków, w sumie moja wina bo oparłem o ścianę i się przewrócił centralnie pod koło jak wjeżdżał do garażu. Także jakby się komuś przewracał bat węglowy 4-5m to odkupię. Dłuższego nie chcę bo nie potrzebuję. Aha, preferuję sztywne kije i mogę wydać do 100 zł z przesyłką.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek. Nie ma co kutwić. Kup nówkę. Tylko bierz pod uwagę że te baty są ciut krutsze niż sugerowane 4m. Ale będzie pan zadowolony. Mam Arcusa i Impacta. Tak bata jak i bolonkę. https://allegro.pl/oferta/wedka-konger-arcus-pole-400-30-bat-zaczep-stonfo-5353944623 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Semi napisał:

Już znalazłem coś dla siebie, a mianowicie Robinsona VDE 5 m, waga 145 i koszt około 130 zł. Dobre opinie ma jak za taką kasę.:D

Mam, polecam :)

Miałem nawet zasugerować Ci odsprzedanie ale w sumie jak już sobie leży to niech leży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ArekH napisał:

To ja się tu staram a ty jeno dupę zawracasz. ;)

Dobrze że się starasz, przynajmniej wiem że mogę na Ciebie liczyć.:D A o tym Robinsonie to od rana dopiero poczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Semi napisał:

Już znalazłem coś dla siebie, a mianowicie Robinsona VDE 5 m, waga 145 i koszt około 130 zł. Dobre opinie ma jak za taką kasę.:D

Czyli mx, jak tak, to super wybór. Sprzedałem 2 sezony temu Mirkowi 6m wersję i sobie bardzo chwali, gdybym nie przeszedł na serię tx to mx miałbym dalej. Nawet gdy kupiłem tx i wziąłem w ręce obie wersje, to wtedy wydawało mi się, że mx leci mniej "na łeb" niż tx.

@Semi to dobry wybór, nawet bardzo dobry :champagne-2010: 

Wybierz mx, nie sx, bo różnica nie wielka w cenie a moim zdaniem przepaść między tymi kijami, między mx a tx już tak dużej różnicy nie widzę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77Właśnie SX2 mam zamiar kupić, gdybym na to łowił tak jakoś więcej to na pewno bym szukał czegoś dużo lepszego w sporo większej kasie a nie kręcił się w okolicach stówki, a ja tym będę sobie żywczyka łowił, łowienie batem to nie moja bajka, jak bym się uparł to jakiegoś zwykłego kompozyciaka za 3 dychy bym ogarnął i też by było dobrze, szkoda mi wywalać kasę na coś co będzie używane dosłownie chwilę żeby złowić jakąś płotkę czy ukleję na jesienne drapieżniki. Dlatego w pierwszej chwili szukałem coś z używek. Braciak ma w trawie schowanego leszczaka nad brzegiem Bugu i daje radę. Nawet lecha ponad kilo na tego dwumetrowego patyka ostatnio wywalił jak łowił żywczyka przy brzegu, mówił że ciężko było ale wywalił, jak zobaczy co kupiłem do łowienia żywców to mnie śmiechem zabije.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Semi napisał:

@Grzes77Właśnie SX2 mam zamiar kupić, gdybym na to łowił tak jakoś więcej to na pewno bym szukał czegoś dużo lepszego w sporo większej kasie a nie kręcił się w okolicach stówki, a ja tym będę sobie żywczyka łowił, łowienie batem to nie moja bajka, jak bym się uparł to jakiegoś zwykłego kompozyciaka za 3 dychy bym ogarnął i też by było dobrze, szkoda mi wywalać kasę na coś co będzie używane dosłownie chwilę żeby złowić jakąś płotkę czy ukleję na jesienne drapieżniki. Dlatego w pierwszej chwili szukałem coś z używek. Braciak ma w trawie schowanego leszczaka nad brzegiem Bugu i daje radę. Nawet lecha ponad kilo na tego dwumetrowego patyka ostatnio wywalił jak łowił żywczyka przy brzegu, mówił że ciężko było ale wywalił, jak zobaczy co kupiłem do łowienia żywców to mnie śmiechem zabije.:D

Aha, to Ty mój drogi przyjacielu potrzebujesz uklejówkę, z sx możesz wybrać 4m i powinno Ci styknąć. Myślałem, że będziesz stricte na bata łowić, jak nie to faktycznie do żywców sx starczy, tylko uklejówka :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...