Skocz do zawartości

Rybomania Warszawa 7-8 grudnia 2019r


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gagatku, pewnie w trasie już pisałeś te słowa.  Kumpel na innym forum mi pisał że te targi lipne w porównaniu z Poznaniem, także nie nastawiajcie się na jakieś łał, bardziej na spotkanie przy piwku.
Nie ukrywam że najbardziej mi zależy na spotkaniu z Tobą. Wreszcie jest okazja by się poznać face to face.

Koszulę już uprasowałem, krawat zawiązany , a buty wypastowane.

Co to samych targów to nie ma co porównywać z Poznaniem. Jadę czysto towarzysko i przy okazji coś obejrzeć. Może w lutym będzie lepiej , bo wtedy będą kolejne targi w Warszawie.
Tak więc ja jestem już bardzo zadowolony choć jeszcze nie bylem.
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, elvis napisał:

Nie ukrywam że najbardziej mi zależy na spotkaniu z Tobą. Wreszcie jest okazja by się poznać face to face.

Koszulę już uprasowałem, krawat zawiązany , a buty wypastowane.

 

Osz Ty, a miałeś dostać prezent ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Osz Ty, a miałeś dostać prezent ???

No i chłopak się stara by dobrze wyglądać SPECJALNIE a ten mu sypie piaskiem po oczach. :P

Grendziu teraz robisz w 'drogowce' że masz nadmiar piasku? To przez Ciebie drogi są takie śliskie :D

Zima a ten piasek trwoni na prywatę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77woli licytować i o koledze pewnie nie pamięta, to se sam kupiłem ???

Te "wujek" trzeba było jutro napisać, że przyjeżdżasz to na pewno bym Ci kupił. Zrobiłeś niespodziankę jak cholera, tylko w tym przypadku samemu sobie. Gdybym wiedział o Twoim przyjeździe chociaż wczoraj, to bez "kotów" by sie nie obyło :P:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...