Jump to content

Nowy RAPR


NPC
 Share

Recommended Posts

22 godziny temu, NPC napisał:

 

Wydaje mi się, że jakiś czas temu wyczytałem, że każdy okręg będzie mógł stworzyć swój własny RAPR. Widziałem już nawet w niektórych grupach na fb jak zbierano pomysły, ciekawe dlaczego to upadło? Tak, ja wiem, że takie podejście do sprawy stworzyłoby zamieszanie, ale okręg okręgowi nierówny i można było taki regulamin stworzyć tak, żeby te gorsze mniej rybne mogły się odbudować (duże uogólnienie, ale tu można by napisać grube księgi ;)  W zasadzie teraz też okręgi mogą zmieniać regulamin, ale komu się chce (patrzę na to z perspektywy swojego okręgu)?

Link to comment
Share on other sites

U mnie już dawno pozmieniali nie tylko wymiary na tzw. widełki ale i zrobili różne regulaminy na różne łowiska.

Więc w ZO są nie tylko "wąsate dziady w gumofilcach" jak można przeczytać w internecie.

Ale niektórym tego nie wytłumaczysz, neofitów NK jest całkiem sporo a takim tego nie wytłumaczysz.

Link to comment
Share on other sites

Widzę u siebie "nowe twarze", ale te główne pozostają jednak bez zmian. W PZW jestem od '91 i w moim kole jest dopiero drugi skarbnik w tym czasie... Pierwszy był do czasu, aż mu trzęsące się ręce nie pomagały we wklejaniu znaczków (nikomu nic nie ujmuję) Takim ludziom - nazwijmy ich - ludziom starej daty chyba nie zależy na zmianach (widzę po sobie w niektórych dziedzinach, że lepsza jest 'stałość' :D ) ale tutaj? Myślę, że trzeba zmieniać się i dopasowywać do potrzeb rynku - w tym wypadku wędkarzy :)  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

W moim Okręgu zmieniono limity ilościowe na Jazia, Klenia i Leszcza. Do niedawna było po 10szt. Teraz Jaź, Kleń 5szt. Leszcz 6szt. Szkoda że Lina utrzymano 4szt. 

Szczupak, Sandacz, Karp, Pstrąg, Okoń i Boleń mają górny wymiar ochronny. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...