Skocz do zawartości

Top zakupy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiem, że gdzieś były rankingi etc, gdzieś już się w to kiedyś bawiliśmy. 

Proponuje zabawę w Top 3 w danym roku. Ja poza pierdami nie planuje grubszych zakupów, więc moje top w tym roku to. 

1. Kołowrotek Daiwa Silver Creek 2500

2. Kołowrotek Daiwa Silver Creek 3000

3. Spodnie ogrodniczki MAP. 

Kołowrotki to poezja, a bez spodni praktycznie na ryby się nie ruszam. 

Na 4 mieści dopiero kosz Guru, no ale... 

A jak u Was? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój top topów w tym sezonie to :

1. Tyczka Robinson TX 1300,

No a poza tym: 

2. Wózek Mapa,

3. Wędki Matrix.

W tym sezonie jak już zliczyłem to przekroczyłem znacznie 25 000 PLN i w to zestawienie mógłbym jeszcze kilka rzeczy wstawić, m.in. kołowrotki MAP, wędka Sphera Browniga, Daiwa Windcast, itp, było tego trochę, nawet powiedział bym, że bardzo dużo :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

25tys to prawie tyle swego czasu kosztował mnie Semper ze wszystkim???

Grubo:champagne-2010:

Dobrze, że ja nigdy nie liczę ile coi jak, bo by mi pewnie włosy z wrażenia wypadły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

25tys to prawie tyle swego czasu kosztował mnie Semper ze wszystkim???

Grubo:champagne-2010:

Już dawno miał być koniec w tym sezonie z zakupami, a po niedzieli kolejny tysiak pęknie, bo kołowrotki MAPa w wersji 4000 maja się pojawić, więc biorę 4 szt, w grudniu znowu ma być dostawa z Daiwy, bo sobie fajne "kondoniki" na wędki zamówiłem, i tak w kółko, dobrze, że źródło na razie nie wysycha :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77Prezes mojego aktualnego klubu PZW jest zakochany w Matrix, chyba wszystko z Niego ma. Od kosza, po kreciolki, pudełka, haczyki, zapalony feederowiec. 

A ja zaczynam myśleć o tym aby iść w jakość nie ilość, czyli mieć 3 Mercedesy niż 100 Fordow Focusów. 

Jeno bym musiał zrobić wystawkę wysprzedazowa z garażu jak na filmach USA?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przejrzeć blisko 800 postów w dziale "zakupy" by stwierdzić, że nic nie kupiłem w tym roku.
Na dzień dzisiejszy mija listę topową otwierają
Kołowrotki Shimano Baitrunner zakupione wiosną od@MrProper
Wędką Browning Black Viper II mk14s 420/160
Najlepszy zakup dopiero przede mną
No i jeszcze jest Black Piątek, Rybomania, Mikołaj, imieniny i Gwiazdka. Tak więc może wpadnie coś ciekawego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elvis napisał:

Musiałem przejrzeć blisko 800 postów w dziale "zakupy" by stwierdzić, że nic nie kupiłem w tym roku.

Zrobiłem podobnie by dotrzeć do mojego wpisu z podsumkami i znalazłem go 1 lipca. W tamtym poście napisałem, że biorę sobie za punkt honoru wydanie nie więcej niż 2 000 PLN a wydałem 12 tysi od tego momentu.

Kwota z tego roku przekracza 26 tysi nie licząc mniejszych zakupów w miejscowych sklepach, kurde brzmi to jak wyznanie alkoholika, wiem, że nie powinienem tyle kupować, a robię co innego, tym bardziej, że jeszcze mam zamówione inne rzeczy.

Top 3 zakupów w moim przypadku ciężki do określenia, jednak tyczka na 1 miejscu na bank, reszta - hm... wszystko co kupiłem mi się podoba i można tu umieścić, nawet te kołowrotki Okumy :champagne-2010:

Screenshot_20191108-074707_Calculator.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

 

Screenshot_20191108-074707_Calculator.jpg

Dobrze, że umiem liczyć w pamięci, bo jakby Aga zobaczyła rachunki to już bym nie żył ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...