Skocz do zawartości

Odpowiednia miejscówka - jak wybrać łowisko wędkarskie?


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto stary? Elvis i Grendziu! A poza tym? Mamy to samo! Ale mi niestety już drugie 25 we wrześniu minie! :$ Ale przed 3cią rano? Do pracy z musu! Na ryby? W podskokach! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Kto stary? Elvis i Grendziu! A poza tym? Mamy to samo! Ale mi niestety już drugie 25 we wrześniu minie! :$ Ale przed 3cią rano? Do pracy z musu! Na ryby? W podskokach! :D

Przeżyjesz nas wszystkich Dinozaurze :P :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cygan786 napisał:

W niedzielę widziałem się z Elvisem, był rześki jak młody bóg. 25 to też młodzieniec. Mówią że po 20 to druga młodość.

A widzisz? To kutwa ,ściemniacz jeden. A na forum? Umierający! 

Wydało się. Pewnie po tygodniu rozłąki? Anula go wykończyła! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

A liczyłem na choć kwiatka od kolegi z Pyrlandi na moją Urnę! 

Ciebie nic nie obali, a u mnie ostatnio wiaterek zawieję i stękam. Już quwa nie pamiętam jak coś trenowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ciebie nic nie obali, a u mnie ostatnio wiaterek zawieję i stękam. Już quwa nie pamiętam jak coś trenowałem :(

Baby ci trza! I to mocnej. B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Baby ci trza! I to mocnej. B|

Jaaaa, dziś znowu byłem u "znachorki" i mi krzyże nastawiała. 15min za 50zł bólu - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Darku! :D Ja wolę ,jak mnie molestują poniżej krzyża, i to z drugiej strony! :P Ty wolisz plecy i to powyżej. 

Zapewniam! Ja podnoszę się z większym uśmiechem! I bardziej mętnym wzrokiem. ;) I dzień jest pełen optymizmu! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

No widzisz Darku! :D Ja wolę ,jak mnie molestują poniżej krzyża, i to z drugiej strony! :P Ty wolisz plecy i to powyżej. 

Zapewniam! Ja podnoszę się z większym uśmiechem! I bardziej mętnym wzrokiem. ;) I dzień jest pełen optymizmu! 

Co ja wolę to nie zdradzę, ale jak w końcu odejdzie ból, zaś będę myślał o innych przyjemnościach :P Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...