Skocz do zawartości

Drapieżniki - wątek zbiorczy - dyskusja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
15 godzin temu, Zola67 napisał:

Pytanie mam natury technicznej guma Berkley Pulse shad jak i czym ją dozbroić? Mam rozmiary od 6 do 14cm. Szczególnie wzywam do odpowiedzi@mav3rick@Grendziu@Splot

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To wszystko zależy też od dna. Jeśli nie ma zaczepów, zielska, jest uciąg jak np wczoraj na wysokiej Odrze że główka 35g nie dawała radę to powyżej 15cm brałem dozbrojke. Choć nie za bardzo lubię. 

Zupełnie inaczej będziesz dozbrajał duże ciężkie gumy na szczupaka na płytkiej stojącej wodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ściągę

 

313db7d5a7a5dd02b30aa639b1bcc009.jpg&key=d270be223e00273e713b654c9bd7c2d597e0d94d0ed601b1cf0907854a9abe20

 

Ale też trzeba uważać, bo np nie które gumy nie lubią być głęboko nabijane. Lepiej pracują z mniejszym hakiem i wtedy dozbrojka się też przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2020 o 19:03, Zola67 napisał:

Pytanie mam natury technicznej guma Berkley Pulse shad jak i czym ją dozbroić? Mam rozmiary od 6 do 14cm. Szczególnie wzywam do odpowiedzi@mav3rick@Grendziu@Splot

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja na spinning łowię wyłącznie woblerkami kleniowymi i jedynkami Mepsa (srebrna i miedź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Splot napisał:

Ja na spinning łowię wyłącznie woblerkami kleniowymi i jedynkami Mepsa (srebrna i miedź).

Na amury wystarczą ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2020 o 10:42, Grendziu napisał:

To wszystko zależy też od dna.

Darku, wiem że tobie nie idzie w spinie, ale chciał bym się upewnić. Wiesz, że żyłkę to się do tego ołowiu dowiązuje, a nie do ogonka? :P:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, ArekH napisał:

Darku, wiem że tobie nie idzie w spinie, ale chciał bym się upewnić. Wiesz, że żyłkę to się do tego ołowiu dowiązuje, a nie do ogonka? :P:champagne-2010:

Mnie nie wychodzi tylko z sandaczami, o tym już są legendy, resztę umiem???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...