Skocz do zawartości

Wędki Aventus


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, <º)))>< napisał:

Grędziu ja nie długo będę zamawiał z UK koszyczki do mega dalekiego łowienia/nęcenia - https://www.feederland.co.uk/product-page-2/as-rocket-feeder
Myślę że stówke to lekko będą latać :)

Jaaaa ale brzydkie są. Aktualnie skupie się na Windowach. Muszę opanować technikę łowienia do perfekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grendziu napisał:

Muszę opanować technikę łowienia do perfekcji?

Perfekcyjna to jest "Pani domu", Ty nigdy nie będziesz, bo nie masz białych rękawiczek, co najwyżej pewnie gdzieś w czeluściach szafy znalazło by się różowe :D:P.

A tak poważnie, to śledzę te Twoje przygotowania, sprzedaże, przemyślenia iii.... gdy Ci się to wszystko znudzi, to jestem pierwszy w kolejce po Aventusa. Na weekend majowy pewnie już będzie w moim arsenale :D:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rockety się podobają no i będą latac jak pojebane :P na pzw znów dziadki będą na mnie bluźnić. Skubańce jak podłapały że na 60m łowie to zaraz 3 składowe karpiówy pokupowały żeby zasięgiem mnie dosięgnąć :D Szkoda tylko że po zakupie matrixa 4.5m nie widać gdzie to do wody wpada :D 
Aventusy fajne kijki :) 
Dziś będę miał wymiary rozmieszczenia przelotek w Superce SL 10ft.. boję się że to będzie coś jak Acolyte ultra 10ft i nie będę miał pod co morethana podpiąć.. Takie tam "trudne sprawy" :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, <º)))>< napisał:

Mi tam rockety się podobają no i będą latac jak pojebane :P na pzw znów dziadki będą na mnie bluźnić. Skubańce jak podłapały że na 60m łowie to zaraz 3 składowe karpiówy pokupowały żeby zasięgiem mnie dosięgnąć :D Szkoda tylko że po zakupie matrixa 4.5m nie widać gdzie to do wody wpada :D 
Aventusy fajne kijki :) 
Dziś będę miał wymiary rozmieszczenia przelotek w Superce SL 10ft.. boję się że to będzie coś jak Acolyte ultra 10ft i nie będę miał pod co morethana podpiąć.. Takie tam "trudne sprawy" :D
 

Gorzej będzie jak pożyczą drona od wnuczka lub kupią łódkę. 

Dlatego nauczyłem się na takich łowiskach rzucać raz i długo majstrować przy wędkach, że niby przestawiam zestaw czy cuś.

Tylko to nie jest opcja dla Ciebie bo częściej przerzucasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Grzes77 napisał:

 

A tak poważnie, to śledzę te Twoje przygotowania, sprzedaże, przemyślenia iii.... gdy Ci się to wszystko znudzi, to jestem pierwszy w kolejce po Aventusa. Na weekend majowy pewnie już będzie w moim arsenale :D:champagne-2010:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać ???

received_522348891683789.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Grendziu wiem że całym sercem za Aventusem jesteś ale jednak z taką pierdołą u mnie SLR wsakuje na najwyższe podium :)
Kij na reklamacje leci..

Wiem że normalnie się tak nie dokręca uchwytu aczkolwiek robiłem zdjęcie i dla porównania skręcam do oporu pokrętła (z czuciem).. no ale z drugiej strony żeby kawałek korka o grubości ~3mm był blokadą? ..

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Semi napisał:

To samo mi się zadziało w spinningu SHIMANO SPEED MASTER. Niestety po gwarancji, więc sam sobie skleiłem korek i dalej łowię.

Też o sklejeniu myślałem ale raz że jest gwarancja a dwa że jest zima i się nie pali więc w sumie mogę poczekać nawet do Marca myślę z wymianą :)
Ale wysyłam już w środę :)
Szkoda bo kurde jeden z ulubionych kijków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...