Skocz do zawartości

FREE SPIRIT POWER FEEDER Distance Rod Cork Handle


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Darku, Nienawiszcz to duża woda? Skup się przyjacielu. :champagne-2010:

Nie przerzucisz go, jak np Odrę Free Spiritem ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

jak np Odrę Free Spiritem

Zapraszam po raz kolejny. Jeśli to zrobisz, zaniosę ciebie do domu na plecach. Ty, chyba naprawdę nigdy prawdziwej Odry nie widziałeś. :$ Ja Nienawiszcz Tak! Zobacz szerokość przy spadku rzeki za mną. image.png.e0b2f12068de3ff7619eaf3963b6b4fc.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Zapraszam po raz kolejny. Jeśli to zrobisz, zaniosę ciebie do domu na plecach. Ty, chyba naprawdę nigdy prawdziwej Odry nie widziałeś. :$ Ja Nienawiszcz Tak! 

Łowiłem na Twoich miejscówkach, zanim Cię poznałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Łowiłem na Twoich miejscówkach, zanim Cię poznałem ?

Darku, proszę cię. Bez jaj. Można sobie dogryzać, ale wszystko ma granice. Nie masz pojęcia gdzie wędkuję i zakładam że nigdy tu nie byłeś. Jeśli jest inaczej i się mylę. To jak przyjedziesz w końcu, to ja wsiadam, nie odzywam się, a Ty mnie wieziesz na łowisko i pokazujesz gdzie. Stoi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, ArekH napisał:

Darku, proszę cię. Bez jaj. Można sobie dogryzać, ale wszystko ma granice. Nie masz pojęcia gdzie wędkuję i zakładam że nigdy tu nie byłeś. Jeśli jest inaczej i się mylę. To jak przyjedziesz w końcu, to ja wsiadam, nie odzywam się, a Ty mnie wieziesz na łowisko i pokazujesz gdzie. Stoi? 

 

Panie Arkadiuszu, jaja lubie robić, ale w każdym żarcie jest trochę prawdy. 

Na feeder łowiłem na Odrze wzdłuż tej strzałki, kilka razy w różnych miejscach. Potem wygrał spinn poniżej Kostrzynia w kierunku Szczecina ?

Nie wiem gdzie Ty dokładnie łowisz, ale faktycznie jak jestem w Gorzowie to nigdy nam nie pasuję ???

Co do przerzucenia Odry też taki żart był, aby pokazać, że Nienawiszcz też nie jest wstanie się niczym przerzucić ?

Ja nie mam Free Spirit i pewnie nie będę miał, mnie łowienie do 70m aktualnie wystarcza przy klasyku, dalej mam za duży rozstrzał i nie wiem czy mi się chcę. Co innego metoda, to jest łatwiejsze. 

Screenshot_20191229_205608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko staruszku, przepychamy się. Ten zrzut, to ujscie Warty. Do Odry, daleko. Tu proponował bym Postomię. Piękna woda i ryby, ale od 16 czerwca każdego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Co do przerzucenia Odry też taki żart był, aby pokazać, że Nienawiszcz też nie jest wstanie się niczym przerzucić



Ja przerzucałem. To wszystko zależy od miejsca, podobnie jak na Odrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...