Skocz do zawartości

Łodzie Tangiri


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kilka razy zmieniałem koncepcje i będzie Tangiri 440 Space do tego silnik 60km, aktualnie jest bliżej odbioru jak dalej. Myślę, że w tym roku jeszcze będzie pływane... 

Na tą chwilę pierwsze propozycje logo... 

Screenshot_20201110_194957.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Właśnie się dowiedziałem, że mój "Złomek" nowy już z jest gotowy :39icon:

Wystarczy go obkleić i odebrać... 

Potem zainstalować silnik w Gorzowie i jeszcze w styczniu elektrykę ???

TANGIRI SPACE 440_sandacz_zeus_30.11_uwagi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszystko na opak z dobrym zakończeniem. 

Nie byłbym sobą gdybym wszytkiego nie wywrócił do góry nogami, ale już tak mam, że jak się na coś napalę to prędzej czy później przywołuje to myślami i to realizuję. 

I tutaj się trzeba cofnąć na początek wątku, gdy (w tym roku nie będzie) z dwa lata temu zobaczyłem ją na targach w Warszawie. Wracałem wtedy do Tangiri wielokrotnie, bo choć popularniejsze marki były jakby przez mnie opatrzone tak w Tangiri przykuwała uwagę dbałość o szczegóły... 

W tym roku w Poznaniu na targach pod koniec ją ponownie zobaczyłem, od słowa do słowa z włascielem Tomkiem, powiedziałem niepewnie "ona kiedyś będzie moja". 

No i nastał sierpień lub wrzesień, było wcześniej w mojej głowie sporo wniosków po pływaniu po Polsce... Coś trzeba było na nowo wymyśleć. Jeżdżąc po naszym kraju wkurzały mnie nieszczęsne slipy oraz możliwość pływania na spalinie lub nie( to drugie mniej, bo umiem się dostosować do odpowiednich regulaminów i stref) 

Pewnego dnia chcacy wszedłem na FanPage Tangiri i przez messenger zadałem pytanie w piątek czy coś może jest na sprzedaż, jeśli tak to w jakiej cenie, tak na szybko... Okazało się, że były dwa modele i że trzeba było wpłacić zaliczkę w celu rezerwacji... Może i jestem szybki w podejmowaniu decyzji, ale nie aż tak. W niedzielę wysłałem info, że chcę we wtorek przyjechać obejrzeć i wtedy podejmę decyzję co do wpłaty, odpowiedź była jedna, "łódki wolne już są sprzedane..." 

Nie namyślając się więcej wziąłem @Marcelw daleka podróż (430km w jedną stronę) i ruszyliśmy na Śląsk. Tam już na miejscu oczywiście przepadłem. Widziałem modele 400/440 i 460 ze sterówka. Po analizie zamówiłem 400, no bo w końcu mniejsza od sempera 440 i wydawało mi się, że wszędzie da radę (i dzisiaj też to potwierdzę, że tak mi się wydaję, ta 400 jest super i da wszędzie radę) Natomiast będąc tam i zamawiając 400 kilka razy patrzyłem na 440 Space, przeżywałem ją jakby  bardziej niż te która zamówiłem, czyli 400 Ortis.

A później było już wszystko na opak. Nagle zachciało mi się lekkiego pontonu na przyczepce. No i był jest i będzie.

Gdy natomiast sprzedałem Sempera z silnikiem Tohatsu, doszło do mnie, że i tak muszę szukać nowy silnik, więc zmieniłem zamówienie w Tangiri na 420 aby różnić się wielkością z pontonem, mając w głowie jednak cały czas to, że 440 to był mój ideał... I po pewnym czasie przepraszając ludzi z Tangiri zamówiłem w końcu swojego lotniskowca 440, który ma szerokość ponad 200cm???

Dzisiaj był poniekąd mały finał, choć wcześniej oczywiście też namieszałem, silnik miał być montowany w Tangiri, jednak będzie za tydzień w Gorzowie, dzisiaj po montażu mieliśmy pływać od jutra na Czorsztynie lub Turawie, a kto wie czy nie będzie Odra lub coś innego... Do tego potrzebna mi dziobówka i echo, końca inwestycji nie widać. 

Wszystko byłoby fajnie i jest naprawdę super, gdyby wraz z moją fantazją nie bolała też kieszeń, ale mam nadzieję, że to był, jest i będzie strzał w dziesiątkę. Bo Tangiri nie tylko wg mnie robi łodzie w klasie Mercedesa, a już na pewno dba w niej tak o każdy detal wykończeniowy. 

Tomek dziękuję za projekt graficzny i sorry za wymyślanie i ciągłe zmiany???

Czas iść na wodę i pływać. 

IMG_20201209_205403.jpg

IMG_20201209_203553.jpg

IMG_20201209_203504.jpg

IMG_20201209_135757.jpg

IMG_20201209_135815.jpg

IMG_20201209_121848.jpg

IMG_20201209_121837.jpg

IMG_20201209_121831.jpg

IMG_20201209_115249.jpg

IMG_20201209_115113.jpg

IMG_20201209_113149.jpg

IMG_20201209_113211.jpg

IMG_20201209_121821.jpg

IMG_20201209_121858.jpg

IMG_20201209_203149.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grendziu napisał:

IMG_20201209_113211.jpg

Mam nadzieję, że będzie garażowana, ta wyściółka nie wytrzyma długo bez brudu więc kupię Ci odpowiednie papucie byś w czystości łowił :P

 

Niech służy i przyniesie taaaaaaaakie ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, elvis napisał:

Pamiętam jak je oglądałeś. Zresztą przy Semperze tez z Tobą byłem.
Gratulacje i oby służyła

No tak, jak zamawiałem kiedyś Sempera, to Tangiri nie było na rynku, to świeży w miarę produkt, który bez jakiejś wielkiej reklamy w sieci zdobywa serca wędkarzy :)
Wzięło mnie na tego spinna że maskara, aż mam wyrzuty do feedera, a dzisiaj po raz pierwszy w życiu przeszła mi czarna myśl, czy mi aby feeder potrzebny, czy ja do niego wrócę, kiedy będę łowić na drgającą szczytówkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...