Skocz do zawartości

Pokrowiec na wędki Guru Fusion Rod


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Borykałem się z myślami czy kupić pokrowiec Daiwa Tournament, czy Guru Fusion Rod. Wygrał Guru 198cm długości. Świetny materiał, bardzo mocne zamki. Mam nadzieję, że będzie służył z Aventusami i z tym co planuje dokupić docelowo przez lata. Czyli ponownie poszedłem w jakość, nie ilość i mam nadzieję, że to mi się nie zmieni. 

Pokrowiec standardowo zakupiony w sklepie internetowym e-amur.com po profesjonalnym doradztwie i wysłuchaniu wszystkich za i przeciw 

Dziękuję bardzo. 

Teraz czas na ryby, czyżby w ten weekend wrócił feeder, a spinn poszedł w kąt? B|

IMG_20191210_160120.jpg

IMG_20191210_160112.jpg

IMG_20191210_160732.jpg

IMG_20191210_160723.jpg

IMG_20191210_160755.jpg

IMG_20191210_160739.jpg

IMG_20191210_162522.jpg

IMG_20191210_155706.jpg

IMG_20191210_162636.jpg

IMG_20191210_155950.jpg

IMG_20191210_155716.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

To za ile go sprzedajesz, bo w tym ogłoszeniu ceny nie znalazłem :P:champagne-2010:

@Grzes77 jak coś jest wyprodukowane z kosmicznych materiałów to jest nie na sprzedaż ?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 jak coś jest wyprodukowane z kosmicznych materiałów to jest nie na sprzedaż ?

Dareczku bardzo Cię proszę staraj się sprawdzać co piszesz, a jak się pomylisz, to zrób edycję i popraw. Rozumię, że chciałeś napisać komicznych, a niechcący nacisnąłeś "s" i wyszedł wyraz nie pasujący do tekstu :D:champagne-2010:

 

 

 

 

A tak poważnie, to szacun i zazdro, pozdro :D:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wujek dobrze o tym wiesz, że już rok temu przymierzałem się do sporych zmian. Miała być Daiwa i tylko Daiwa, wycofałem się, bo wszytkiego co chciałem nie znalazłem w Daiwa. Postanowiłem więc, że będzie Guru i Daiwa w sprzęcie, bo to w sumie to samo. Do tego namówiłem Dajłe na N'ZON i zobacz co nastąpiło. ?

4 kije jeden pokrowiec. 10-13ft, cztery kreciołki z dodatkową szpulą, na jednej będzie pletka pod klasyka na drugiej żyłka pod metodę. Może jedyny błąd to to że nie będę miał dwóch kijków typu 11 i 12ft lub w innej konfiguracji parami pod zawody. Ale do mojego łowienia jeśli zakupie co chcę naprawdę mi wystarczy, czy to rzeka, kanał, jezioro czy komercja. Kosz też jest, do tego zostanie kilka toreb itd i mam sprzęt na lata bez wymiany. Może szczytówka strzeli, będzie trzeba wymienić pletkę czy wejdą nowe super hiper koszyczki to dokupie. Nie potrzebuje więcej niż 4 kijków na lata. W rezerwie co prawda zostawię sobie jednej kij 10ft, bo na zawodach z koszyczkem klasycznym przeważnie łowi się blisko, gdyby trzeba było łowić szybkościowo glajdy. 

Cały czas zadaje sobie teraz też pytanie ile czasu spędzę na zawodach feederowych, bo jednak spinn z łodzi i rywalizacja w taki sposób cały czas bardziej mi się podoba. Tęsknię też za zwykłym feederem w ciszy i spokoju. Ok na Grębowie nie zrobię 120m ale ile razy ja tam w życiu będę? 

Stąd 4 kije, 4 kreciołki jeden pokrowiec na kije - świadomy wybór ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

Guru i Daiwa w sprzęcie, bo to w sumie to samo

Tatuś, z tego co wiem, Guru to córka Kordy, nie Daiwy. Jak dotąd, to im Daiwa tylko na tą chwilę pierwszy i jedyny kij wyprodukowała. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu jestem pod wrażeniem, przychodzisz swojskie "katharsis" sprzętowe, ale jak już kiedyś rozmawialiśmy moim zdaniem w dobrym kierunku. Wybranie Guru jako "bazowej" firmy (kosz, wędki, pokrowiec, itd) to bardzo dobry pomysł, ja Ci kibicuję i trzymam kciuki :champagne-2010:

Sam rozmyślałem, by przejść tylko na Matrixy, może trochę sprzętu z tej firmy kupię na wiosnę, bo mi się wszystko podoba (pokrowce, wędki itd). Gdybym "wszedł" w zawody na poważnie, to tak zrobię, kupię kilka kiji Matrix do klasyka, no i ich pokrowiec, bo mi się mega podoba. Ty już realizujesz swoje plany, widocznie muszę ruszyć tyłek i ja, chociaż nie miałbym sumienia by sprzedać moje Windcasty, za bardzo mi pasują i za dużo szczytówek w nie zainwestowałem. Darek szacunek i ciekaw jestem co tam jeszcze "wyszpącisz", no i kibicuję na zawodach :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 mój aktualny Prezes PZW Mikołaj, wiem, że nas czyta, szkoda, że nie chce mu się tutaj pisać ? zapalił się w feedera i Matrixa, faktycznie ma prawie wszystko, jeśli nie wszystko z Matrixa. Byłem pod wrażeniem jak właśnie był poukładamy na zawodach. Fajnie to wyglądało i też bardzo dobrze łowił???

Uważam to za bardzo dobry kierunek. 

@ArekHnie będę pisał publicznie kto ma wspólnego właściciela na rynku, aby nie było. Będę miał Dajłe i Guru, tej wersji się trzymajmy. Nie wykluczam pojedynczych rzeczy Jaxona, preston, mikado etc.?️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grendziu napisał:

@ArekHnie będę pisał publicznie kto ma wspólnego właściciela na rynku,

No widzisz i tu jest pies pogrzebany. Stąd Ja wolę Italiańców, choć i tak wszystko robią Chińczycy. Daiwa+Cormoran, Daiwa+ Guru. Rzygać się chce. Bawi Cię taka uniglobalizacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

No widzisz i tu jest pies pogrzebany. Stąd Ja wolę Italiańców, choć i tak wszystko robią Chińczycy. Daiwa+Cormoran, Daiwa+ Guru. Rzygać się chce. Bawi Cię taka uniglobalizacja? 

A Italiańcom kto robi? 

Kije Aventusy mimo, że to wersja innej dajły robią w UK. 

Niestety za kołowrotki też trzeba dużo zapłacić aby nie było chińszczyzną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...