Skocz do zawartości

Idealny prezent dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
25 minut temu, jach.dariusz napisał:

A mi sie marzy łódka z silnikiem :-) i powiem Wam, że kiedyś spełnię swoje marzenie, tylko wcześniej muszę "urobić sobie grunt" u małżonki ... i u teścia bo to cudo będzie tam trzymane.

Plan już jest :-)

Też mam plan co do łodzi, ale nie wiem co na to kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżam codziennie koło jednej takiej łódki,a raczej jachtu. Chyba właściciel też miał problem z drugą połówką i żeby ją udobruchać łódkę nazwał : "Druga Miłość ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
31 minut temu, Elvis77 napisał:

Przejeżdżam codziennie koło jednej takiej łódki,a raczej jachtu. Chyba właściciel też miał problem z drugą połówką i żeby ją udobruchać łódkę nazwał : "Druga Miłość ".

Hmmm, bardzo dobry pomysł  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Też mam plan co do łodzi, ale nie wiem co na to kobieta :)

Ja nie ma wielkich aspiracji, od taka łódeczka na 2-3 osoby + silniczek "na baterię". A tak przy okazji zapytam bo może ktoś wie - jaki powinien mieć uciąg taki silnik aby komfortowo pływać łajba powiedzmy taką jak ta na fotce.

we.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Idealny prezent wędkarski no mam:

Co roku, przynajmniej raz za przyzwoleniem kobiety, móc pozwolić sobie wyjechać na 2 tygodnie po Świecie za rybkami - w końcu ile tego życia pozostało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2015o15:36, Grendziu napisał:

Czy istnieje taki moment w życiu każdego wędkarza, gdzie powie stop. Mam wszystko, nie muszę już nic zmieniać, nic dokupywać?

Większość z Was pewnie żyję w związkach,  a i Wasze połówki pewnie czasami mają ból głowy aby zrobić Wam jakiś fajny prezent na urodziny, imieniny czy inne święto.
Czasami warto podpowiedzieć. Może Wasz przyjaciel ma takiego samego fioła na punkcie wędkarstwa jak Wy?

Co Wam brakuję, lub co chcielibyście dostać w niedalekiej przyszłości jeśli chodzi o sprzęt wędkarski?

Lista życzeń - czas start :P

Czy istnieje? Nie! Zawsze się coś znajdzie co by się jednak przydało. Ale nawet jakby nie przydało? To koleś to ma a ja nie?? z moją Anulą już dawno przeszliśmy na "Bony podarunkowe" :D Zamawiam sobie kijaszek lub nawijak! Potem ją ściskam i całuję ! Oraz dziękuję za tak przemyślany prezent. Ona podobnie! Życie w tedy jest piękne!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arku gratuluję zrozumienia partnerskiego, ja uciekam ze sprzętem do garażu od razu, a jak mam za dużo to wywożę do ojca nad jezioro i Go obdarowuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...