Skocz do zawartości

Idealny prezent dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że mam wrażenie?? ! Ze powinniśmy popracować nad jakimś spotkaniem???

 

Skąd przybywasz Waści?  Może jakiś tel...., dopiero pierwszy zlot co się odbył w Olsztynie, długa droga była, ale jak widać owocna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Em !:D Lubuszanin Darku! Gorzów Wlkp i okolice! Z pochodzenia ?? Tereny Twierdzy Zamość!  Popracujemy nad tel. na dniach! teraz po ciemoku ledwo klawiaturę kompa widzę! Ty I Daniel choć was nie widziałem na oczęta jakoś mi ciągniecie do skrzynki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie. no dziś już nie.

No to i ze spotkaniem nie będzie kłopotu, moja kobieta z Gorzowa pochodzi, więc od czasu do czasu tam bywam, a swojego czasu po nadwarciańskich "santokach" czy innych odrzańskich szuwarach włóczyłem się z kijem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nie. no dziś już nie.

No to i ze spotkaniem nie będzie kłopotu, moja kobieta z Gorzowa pochodzi, więc od czasu do czasu tam bywam, a swojego czasu po nadwarciańskich "santokach" czy innych odrzańskich szuwarach włóczyłem się z kijem.

Czyli prawie ziomkowie! Widzę światełko w tunelu! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Jestem "Pyrladczykiem" z krwi i kości mieszkam dziś 50km od Poznania i 130 od Gorzowa :)

Sprawdzałem to Darku juz na poprzednim portalu:D Wybacz! Wydaje mi się że ludzi z HONOREM  wyczuwam na odległość!Apropo Jesteś Wielkopolaninem! Krwią swojej ziemi!!

Edytowane przez ArekH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Sprawdzałem to Darku juz na poprzednim portalu:D Wybacz! Wydaje mi się że ludzi z HONOREM  wyczuwam na odległość!

Oj tam daleko zaraz, może gdzieś nad wodą już się spotkaliśmy przypadkiem, kiedyś trochę sobie tam łowiłem, zamiast siedzieć w bloku gorzowskim na ryby uciekam, jak tylko mam okazję.

Trudno jest poznać słowem pisanym osoby na forach, chociaż niektóre są na tyle pouczające i zgłębiające, że zmuszają do myślenia, a co za tym idzie docelowo pozytywnych działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2015o01:21, Grendziu napisał:

Oj tam daleko zaraz, może gdzieś nad wodą już się spotkaliśmy przypadkiem, kiedyś trochę sobie tam łowiłem, zamiast siedzieć w bloku gorzowskim na ryby uciekam, jak tylko mam okazję.

Trudno jest poznać słowem pisanym osoby na forach, chociaż niektóre są na tyle pouczające i zgłębiające, że zmuszają do myślenia, a co za tym idzie docelowo pozytywnych działań :)

No k.... Zebrało mu się na rozważania .A ja sobie tu podaję wiśnióweczkę 78% I wymaga ode mnie racjonalnego myślenia?? Od szofera MZK ? Darku ! Litości! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...