Jump to content

Idealny prezent dla wędkarza

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

34

• ArekH

18

• elvis

7

• mav3rick

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czy istnieje? Nie! Zawsze się coś znajdzie co by się jednak przydało. Ale nawet jakby nie przydało? To koleś to ma a ja nie?? z moją Anulą już dawno przeszliśmy na "Bony podarunkowe"  Zamawiam sobie k

Moja pani to dusza człowiek! Mamy za sobą naprawdę ciężki okres upadku komunizmu! Tak się niestety pobraliśmy! Przez 15 lat upierałem się że zarobię na rodzinę! Ona jest mamą i ma wychować dzieci! Nie

Też mieszkam na totalnej wsi  Każdy ma jakieś upadki i wzloty jak to w życiu, ale marzenia rybie trzeba mieć :)

Posted Images

• Administrators
Grendziu
Przed chwilą, ArekH napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że mam wrażenie?? ! Ze powinniśmy popracować nad jakimś spotkaniem???

Skąd przybywasz Waści?  Może jakiś tel...., dopiero pierwszy zlot co się odbył w Olsztynie, długa droga była, ale jak widać owocna :)

Aj Em !:D Lubuszanin Darku! Gorzów Wlkp i okolice! Z pochodzenia ?? Tereny Twierdzy Zamość!  Popracujemy nad tel. na dniach! teraz po ciemoku ledwo klawiaturę kompa widzę! Ty I Daniel choć was nie widziałem na oczęta jakoś mi ciągniecie do skrzynki!

• Administrators
Grendziu

Nie. no dziś już nie.

No to i ze spotkaniem nie będzie kłopotu, moja kobieta z Gorzowa pochodzi, więc od czasu do czasu tam bywam, a swojego czasu po nadwarciańskich "santokach" czy innych odrzańskich szuwarach włóczyłem się z kijem.

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nie. no dziś już nie.

No to i ze spotkaniem nie będzie kłopotu, moja kobieta z Gorzowa pochodzi, więc od czasu do czasu tam bywam, a swojego czasu po nadwarciańskich "santokach" czy innych odrzańskich szuwarach włóczyłem się z kijem.

Czyli prawie ziomkowie! Widzę światełko w tunelu! 

• Like 1
6 minut temu, Grendziu napisał:

Jestem "Pyrladczykiem" z krwi i kości mieszkam dziś 50km od Poznania i 130 od Gorzowa :)

Sprawdzałem to Darku juz na poprzednim portalu:D Wybacz! Wydaje mi się że ludzi z HONOREM  wyczuwam na odległość!Apropo Jesteś Wielkopolaninem! Krwią swojej ziemi!!

Edited by ArekH
  • Administrators
Grendziu
1 minutę temu, ArekH napisał:

Sprawdzałem to Darku juz na poprzednim portalu:D Wybacz! Wydaje mi się że ludzi z HONOREM  wyczuwam na odległość!

Oj tam daleko zaraz, może gdzieś nad wodą już się spotkaliśmy przypadkiem, kiedyś trochę sobie tam łowiłem, zamiast siedzieć w bloku gorzowskim na ryby uciekam, jak tylko mam okazję.

Trudno jest poznać słowem pisanym osoby na forach, chociaż niektóre są na tyle pouczające i zgłębiające, że zmuszają do myślenia, a co za tym idzie docelowo pozytywnych działań :)

Dnia 12.11.2015o01:21, Grendziu napisał:

Oj tam daleko zaraz, może gdzieś nad wodą już się spotkaliśmy przypadkiem, kiedyś trochę sobie tam łowiłem, zamiast siedzieć w bloku gorzowskim na ryby uciekam, jak tylko mam okazję.

Trudno jest poznać słowem pisanym osoby na forach, chociaż niektóre są na tyle pouczające i zgłębiające, że zmuszają do myślenia, a co za tym idzie docelowo pozytywnych działań :)

No k.... Zebrało mu się na rozważania .A ja sobie tu podaję wiśnióweczkę 78% I wymaga ode mnie racjonalnego myślenia?? Od szofera MZK ? Darku ! Litości! :D

• Like 1