Skocz do zawartości

Idealny prezent dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

No właśnie myśałem nad kijkiem komercjowym. Wszystki mój sprzęt to Progres. A ta maszynka jedzie pod parabolik. Ale chyba pójdę zdroworoizsądkowo,w Stillwatera+ kołowrotek z wolnym. I koszta niemal się pokryją!

Mam coś dla Ciebie. Ja tym kijki em jestem zachwycony. Przywiozę go za tydzień. Pobawisz się nim.:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

@ArekH o ten kijek mi chodzi. Za taką cenę jest super, a chodzą taniej przecież http://allegro.pl/daiwa-yank-n-bank-feeder-300-40-100g-wyprzedaz-i6014288200.html

Darek chodzi mi o coś z mniejszym dużo CW. Stillwater będzie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ok, wiesz jak to jest, jeden lubi białą wódkę inny "łiskacza" jeszcze inny brunetki, a inny blondynki, ja tam wolę rude mulatki :P

Tak naprawdę wg mnie ten przedział do 100g wg mnie w tym ogłoszeniu jest dość mocno przeszacowany, Yank N Bank najlepiej u mnie śmiga z koszyczkiem 20g i zanętą, czyli maks 40g. 
Uważam, że ona ma zasięg do jakieś 70g - ale co ja się tam znam kolego :champagne-2010:

Dla mnie za tą kasę Daiwa pokazała świetny kijek nisko budżetowy stworzony właśnie pod komercję i metodę, już gdzieś o tym pisałem jest dość sztywna. pół paraboliczna, ale przy  większej rybce idealnie wchodzi w parabolik. Ja jestem nią zachwycony kolego :)

Co do Twojego wyboru, nie wypowiem się, bo nie macałem :P

9 godzin temu, mav3rick napisał:

Dla mnie idealny prezent, nad którym mocno pracuję jest

http://otomoto.pl/oferta/lada-niva-1-6-benzyna-1994-rok-naped-na-4-kola-okazja-cenowa-ID6ykPJP.html

Do tego tylko wyciągarka z przodu i ogień na Nysę. Z racji prostoty tej konstrukcji, tylko Niva mnie interesuje

świetny wybór, oj chodziła mi NIVA nie raz nie dwa po głowie, jak spinningowałem tylko, wszędzie wjedzie, rzadko się psuję, a jak się "spsuję" to i za drogo nie jest :)

Niestety jak zostaniesz feederowcem czy karpiarzem, możesz się w nią nie pomieścić kolego :beer1:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Za chwilę święta, a ja zastanawiam się czy nie zrobić sobie małego prezentu w postaci "pierdułek" i wstawić sobie pod choinkę. Rozważam mini zakupy akcesoriów lub zanęt i pelletów z czterech sklepów na tą chwile:

1. Drapieżnik - boję się tam wchodzić, bo zostawię fortunę.
2. Feeder Baits - w końcu trzeba się uzbroić na wczesną wiosnę.
3. Gozdawa - Banjo i pellety.
4. Sklep czeski - kukurydza Cukk i inne ciekawe rzeczy....
Budżet 200zł ale obawiam się, że może nie wystarczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...