Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenia sportowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za wiele bym sobie nie obiecywał. Jeśli nie zmienią drastycznie konstrukcji bolidu tegorocznego.

Robert jest w stanie wiele wycisnąć z maszyny, ale nie wtedy gdy jest "przepaść" w potencjale.

Jak mawiają :" Z pustego i Salomon nie naleje".

Cieszę się jednak, że spełnia swe marzenie.

Włożył w to ogromnie wiele pracy, tak wiele, że ciężko w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przypominam, dziś o godzinie 16.15 drużynowy konkurs skoków w Zakopanem.:champagne-2010:

 

Był gdzieś temat Skaczą nasi kiedyś, ale obszukałem i nie znalazłem.¬¬

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po północy zacznie się jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sportu. Super Bowl, czyli finał NFL. Wielkie komercyjne święto. Mam zamiar obejrzeć, mimo że zagorzałym fanem nie jestem.

Trzymam kciuki za Patriotów z legendarnym już Tomem Bradym na czele

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U Nas w kraju przechodzi praktycznie bez echa zakończenie kariery przez Sebastiana Janikowskiego w NFL, a jest to gość, który mocno zapisał się w historii tej ligi. W artykule podana jest geneza jego boiskowej ksywy Morski Okoń

 

http://weszlo.com/2019/05/07/sea-bass-byles-kopniety/

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

U Nas w kraju przechodzi praktycznie bez echa zakończenie kariery przez Sebastiana Janikowskiego w NFL, a jest to gość, który mocno zapisał się w historii tej ligi. W artykule podana jest geneza jego boiskowej ksywy emoji6.png Morski Okoń emoji6.png

 

http://weszlo.com/2019/05/07/sea-bass-byles-kopniety/

 

 

A ja już myślałem, że za sport się zabrałeś i o Tobie napisali:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mav3rick napisał:

U Nas w kraju przechodzi praktycznie bez echa zakończenie kariery przez Sebastiana Janikowskiego w NFL, a jest to gość, który mocno zapisał się w historii tej ligi. W artykule podana jest geneza jego boiskowej ksywy emoji6.png Morski Okoń emoji6.png

 

http://weszlo.com/2019/05/07/sea-bass-byles-kopniety/

 

 

 

Wcale nie bez echa, bo kibicowałem temu Panu. Choć był tylko kopaczem i wchodził na boisko tylko po to, żeby kopnąć ten cały owal, to był najlepszy w tym co robi ;):D

Dzisiaj Stalówka odpadła w ćwierćfinale PLK i widzę, że to przeszło bez echa... eeeech ;):P. Najważniejsze jest to,  że mam w domu nowego kibica, bo moja Szanowna Współmałżonka się mocno zapaliła  do kibicowania ;):D
Ps. niestety w tym roku brakło czegoś, żeby zagrać o medale. Nawet sprowadzenie zawodnika, jakiego w Polsce jeszcze nie było pod względem sportowym (Casper Ware jr.) niewiele więcej dało. Piąte miejsce przed sezonem wziąłbym w ciemno (bo sezon miał być z założenia gorszy niż zeszły, bo kasa idzie na rozbudowę hali) to jednak udało zbudować się zespół, który przy odpowiednim poprowadzeniu mógł zawalczyć o coś więcej i sporo namieszać, a tak zostało to piąte miejsce i w sumie niedosyt..
 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jestem bardzo ciekaw walki Cieślaka z Makabu. Chociaż słabo to widzę, to krążąc w internetowej kloace trafiłem na wywiad z Najmanem. Kurde, facet potrafi być normalny w osądach. Oby się z Kownackim nie sprawdziło...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...