Skocz do zawartości

Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używał zanęt do methody od Lorenca i mógł by podzielić się wrażeniami?
Jakiś czas temu, jak tylko się pojawiły to miałem okazję testować jedną z nich, a mianowicie green betaine & hemp.
Niestety nie pamiętam jej pracy i właściwości, ale byłem pozytywnie zaskoczony.
Miałem wrażenie, że głównym składnikiem są mielone pellety green betaine.
Nawet ostatnio miałem kupić ponownie kilka paczek na testy, ale się powstrzymałem bo mam już sporo towaru, a i tak najlepiej mi się sprawdza mckarp.
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Dawno nie obejrzałem z fidelem całego filmu. Mimo, że długi to przekaz tak sympatyczny, że wciągnąłem nosem???

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Nie dość, że robi dokładnie to co opisywałem już dawno temu a mi jest znane z wędkarstwa karpiowego to jest to "nowość". Nowość dla kogo? Anglików?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suwi napisał:

Na nowo odnalezione  tylko w innej dziedzinie wędkarstwa  Jak @NPCpisał Stary chwyt karpiowy 

A to podobno Polacy są 100lat do tyłu 

?

Feederowy zawsze byli 100 lat za karpiarstwem :P

 

Szydzę więc proszę się nie czepiać ♥️
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

pytam choć wiem, że nie każdy mi odpowie, boooooo. już ja wiem 😁. w sobotę chcę poświęcić metodę. co byście wybrali? jezioro płytkie z równym blatem, głębokie, ale też równe czy żwirownię z górkami i dołkami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
45 minut temu, christhof70 napisał(a):

pytam choć wiem, że nie każdy mi odpowie, boooooo. już ja wiem 😁. w sobotę chcę poświęcić metodę. co byście wybrali? jezioro płytkie z równym blatem, głębokie, ale też równe czy żwirownię z górkami i dołkami? 

Jaka wielkość wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam choć wiem, że nie każdy mi odpowie, boooooo. już ja wiem . w sobotę chcę poświęcić metodę. co byście wybrali? jezioro płytkie z równym blatem, głębokie, ale też równe czy żwirownię z górkami i dołkami? 
Jezioro płytkie z równym blatem. Łatwiej będzie namierzyć ryby. No chyba że znasz bardzo dobrze wszystkie te zbiorniki i zwyczaje ryb, to wtedy Twoje preferencje i oczekiwania co do ryb mogą zadecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...