Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Powiat obornicki, gmina Rogoźno, powierzchnia do 23h, głębokość maksymalna 18m. Jest to łowisko zarządzane przez  "Stowarzyszenia Związek Wędkarski Jezioro Czarne" które tym urokliwym miejscem opiekuję się od 16 lat. Ponoć rybaków na tej wodzie nie było od II Wojny Światowej.
Woda położna w lesie, z dala od zabudowań, o bardzo dużej przejrzystości, dno widać na 5-8m, stworzona typowo pod wędkarzy. Nie jest to łowisko typowe łowisko komercyjne, typu wanna z rybami. 

Powiedziałbym że akwen jest na tyle specyficzny i chimeryczny, że ryby częściej nie biorą jak dają się złapać przez wędkujących.

Ja zakochałem się w tej wodzie jak byłem małym dzieckiem, po ponad 20 latach wróciłem i nie wyobrażam sobie swoich wojaży wędkarskich bez jeziora Czarnego w sezonie.

Szczegóły na stronie www.czarne.info

IMG_6650.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Dzisiaj o 10tej odbyła się Wigilia nad jeziorem Czarnym - jezioro, stowarzyszenie, ludzie - wzór do naśladowania.

IMG_9073.JPG

IMG_9074.JPG

IMG_9075.JPG

IMG_9076.JPG

IMG_9078.JPG

IMG_9081.JPG

IMG_9082.JPG

IMG_9083.JPG

IMG_9084.JPG

IMG_9085.JPG

IMG_9086.JPG

IMG_9087.JPG

IMG_9088.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że jeśli w przyszłości będziemy chcieli tam zrobić, zlot, zawody czy jakieś inne spotkanie to nie powinno być problemu - dam radę ogarnąć temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...