Skocz do zawartości

Zawody spinningowe - przygotowania - analizy - dyskusje - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Drodzy. Jakiś tydzień wstecz poinformowaliśmy Was na priv, że Finał za rok 2020 zostaje przeniesiny z maja 2021 w termin zawodów wrześnowych 2021. Na  finale będzie nas ponad 50ciu, więc przeniesienie terminu w obecnej sytuacji wydaje nam się logiczne. Za utrudnienia przepraszamy i miejmy nadzieję, że we wrześniu  zaległa ostatnia tura za rok 2020 się odbędzie ???
W razie pytań i wątpliwości proszę o tel pod nr 61 307 99 99.
Zarząd Fundacji dla Ryb

received_985006198981963.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

Odświeżam wątek, dawno tutaj nic nie było.

Tutaj opisałem kilka dni temu moje odczucia po eliminacjach do Grand Prix Polski na rok 2024:

https://dlaryb.pl/blogs/entry/207-wróciła-moc-i-radość-z-wędkowania/

 A teraz czas na przygotowania.

Znam już nieoficjalnie wody, ale pochwalić się oficjalnie nie mogę.

Wiem, że pierwsza tura będzie najprawdopodobniej w maju na Orzyszu, tam gdzie miały być kiedyś MŚ, byłem raz i się w niej zakochałem, jak na razie najładniejsze jezioro w Polsce które widziałem... Fajnie, że to wodą szczupakowa.

Minimalny cel to się utrzymać, na 60 najlepszych drużyn 15 spada po 4 turach, a jeśli minimum będzie osiągnięte to oczywiście będziemy walczyć o coś więcej 😉😉😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zawody spinningowe - przygotowania - analizy - dyskusje - wątek zbiorczy
45 minut temu, Grendziu napisał(a):

Odświeżam wątek, dawno tutaj nic nie było.

Tutaj opisałem kilka dni temu moje odczucia po eliminacjach do Grand Prix Polski na rok 2024:

https://dlaryb.pl/blogs/entry/207-wróciła-moc-i-radość-z-wędkowania/

 A teraz czas na przygotowania.

Znam już nieoficjalnie wody, ale pochwalić się oficjalnie nie mogę.

Wiem, że pierwsza tura będzie najprawdopodobniej w maju na Orzyszu, tam gdzie miały być kiedyś MŚ, byłem raz i się w niej zakochałem, jak na razie najładniejsze jezioro w Polsce które widziałem... Fajnie, że to wodą szczupakowa.

Minimalny cel to się utrzymać, na 60 najlepszych drużyn 15 spada po 4 turach, a jeśli minimum będzie osiągnięte to oczywiście będziemy walczyć o coś więcej 😉😉😉

pikuś dla was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał(a):

pikuś dla was. 

Taaa, może mieliśmy fuksa🤔😉 najważniejsze, że mi się chcę 💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...