Skocz do zawartości

Wędki MAP - dyskusja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Michał podzielił się wrażeniami na stronie głównej
https://dlaryb.pl/portal/news_2/wędki-z-serii-map-dual-competetion-oraz-map-parabolix-recenzja-r231/
Bardzo długa recenzja feederów MAP, a tutaj zapraszam do dyskusji o kijach MAP:icon_arrow1:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Adam Zajaczkowski napisał:

Świetna recenzja brawo? tylko gdzie się się podział Map Parabolix Black Edition feeder?

To jest kopiuj - wklej co bomb. Jedyna różnica to praca - feeder szybciej gaśnie i ma więcej mocy od bomba.
Układ przelotek i cała reszta jest takie samo jak w bombie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Świetna recenzja, oby więcej takich ?

Jak dla mnie mogą wchodzić nawet codziennie ?????

Z Mapami typu feeder po raz pierwszy spotkałem się prawie dwa lata temu na targach. Pierwsze co przykuło moją uwagę to to, że miały świetny design oraz cenę do jakości. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak zawsze poświęcił sporo czasu i odwalił zacną pracę. Osobiście z MAP, mam jedynie piórnik na przypony, który na urodziny sprezentował mi Radek. Przyglądam się często ichnim wyrobom i muszę przyznać że firma w projekty i wyroby wkłada duszę. Te rzeczy da się lubić, a nie tylko na nie łowić. Takich odczuć nie mam np. do Prestona który stoi półkę wyżej. Już sam ich symbol jest taki nijaki i zimny. To są narzędzia a nie sprzęt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam takie wrażenie. Nie chcę urazić nikogo w tym co powiem ale wydaje mi się że Preston zaczął iść troszkę w taką masówkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z Prestona miałem kij Monster Carp, nie było się w sumie do czego przyczepić, mi on nie leżał, był za sztywny, a ja lubię parabolik. Natomiast kolegę on kupił od razu i odkupił od mnie. 

Na targach w Wawie widziałem na żywo w końcu wózek MAPa. Myślę, że to będzie jeden z zakupów, pod warunkiem, że będę często startować w zawodach feederowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się aczkolwiek nie wiem jak to wyjdzie, fajnie jakby śnieg był to by było wszyściutko fajnie widać.

Przy obecnej pogodzie i braku słońca-średnio by wyszło cokolwiek telefonem cykane a aparatu nie mam aktualnie :(
Co do Prestona to lubię ich sprzęt aczkolwiek trzeba przyznać że ostatnio trochę za bardzo im się kopiuj-wklej spodobało.
Chociażby seria monster i rok po premierze lift na monster 'X  ¯\_(ツ)_/¯
Kosz sobie chwalę jak i akcesoria do kosza, nowe uchwyty do półek mocno i pewnie trzymają, ale trochę za dużo tego na raz puszczają.. 
Fajne rzeczy Guru robi - podobają mi się wszelakie akcesoria ale za te agrafki w feederlinkach to kryminał :P
Grędziu nie to że mam coś do Mapa - ale odradzam go na rzecz Prestona. 
Nowa wersja Mapa wprawdzie ma regulowaną wysokość głównych rączek aczkolwiek porównując starą wersję Mapa którą miałem (4 kołowa) do Prestona to o wiele bardziej komfortowo jeździ mi się Prestonem. 
Map ma bardzo szeroki bieżnik - fakt, po równej drodze jedzie sam ( w sumie Preston też ) ale po nierównościach jest ciężko nim manewrować.
Preston ma kółka większej średnicy i cieńszy bieżnik - o wiele łatwiej mi się nim operuje w każdym terenie - no może poza piaskiem "plażowym" bo się głębiej zapadają  i w tym wypadku Map miałby lżej :)
Aha - Preston 4 kołowy nie posiada regulacji wysokości rączek.
Aczkolwiek jest na to rada (ja tak zrobiłem po przeanalizowaniu szczegółów w katalogu) - kupujemy 2 kołowy wózek Prestona plus konwersję na 4 kołowy. 
Dzięki właśnie temu mamy dłuższe profile przy torbie która jest z tyłu wózka. 
W wersji 4 kołowej regulacji jest około 2-3 cm, po konwersji jest tego około 10cm :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...