Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Materiał tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Z tego co mówią Panowie ZG nic nie wynika poza tym, że nie mają kontaktu z rzeczywistością.

 

Edytowane przez Splot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kukla?[mention=42]cygan786[/mention], go chyba zna.

To że na rybomanii w Lublinie zrobilem sobie fotke z Pawłem i Arturem nie znaczy ze go znam. Kiedyś lubiłem oglądać ich filmy z wypraw. Teraz nawet nie zaglądam.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że na rybomanii w Lublinie zrobilem sobie fotke z Pawłem i Arturem nie znaczy ze go znam. Kiedyś lubiłem oglądać ich filmy z wypraw. Teraz nawet nie zaglądam.
Wiem, bo sam Ci te fotki robiłem.

9e8c0e1c53a294032a7b74bcb32f60bd.jpg.dc6617a8a0cec8758f49930075582cd9.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja obejrzałem z zainteresowaniem.


Kilka ciekawych pomysłów, ale jak zwykle większość to populizm i brak konkretów. Część pomysłów bez szans na wprowadzenie w życie, a inne bez sensu.
Najbardziej rozbawił mnie wątek drapieżnika i jego wpływ na zakwit wody. No i kolejny raz Lucjan wykazuje brak podstawowej wiedzy o dzialaności kół i okręgów.
Ciekaw jestem waszej opinii.





  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

brak podstawowej wiedzy o dzialaności kół i

Zanim zacznę to oglądać. Jeszcze po opuszczeniu SiG, śledziłes je, Może znajdziesz gdzie pisałem ja, czy Ty, że warto brać udział w zebraniach i wyborach kół. Co nam odpisano? No dobra, słucham. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Ja obejrzałem z zainteresowaniem.
Ciekaw jestem waszej opinii.

Obejrzałem i mam pytania: od kiedy PZW ma moc ustawodawczą?
Koła bez wód bez prawa głosu czyli monopol jednych nad drugimi pomimo, że często koła pomagają sobie. Nadal narzucanie swojej opinii jako jedynej słusznej?

 

To już okręg opolski nie jest najlepszy w całym PZW? A co się stałosię?

 

Niech przyjedzie na zebranie swojego koła i niech sam składa wnioski, znowu idźcie zróbcie?

 

Edycja:

Zapomniałem, że głosi o niezbędności wody no kill pomimo, że PZW miało wody no kill zanim on miał portal. Jedna woda no kill na okręg to w moim województwie mam wody no kill na połowę Polski. OK powiecie, że jedno województwo to parę okręgów ale wód C&R jest sporo i to bez udziału tego youtubera. 

Głównie głosowali za tym wyczynowcy spławikowi, karpiarze i osoby łowiące na muchę.

 

O podwyższonych i zaostrzonych wymiarach nawet nie wspominam.

 

Zresztą jak się widzi koniec własnego nosa jako cały Świat to tak jest.

 

Puszczanie ryb z rękawa to zło to dlaczego się tak robi na całym Świecie? Nie wiadomo ile ryb i ile łącznie kg poszło do wody to można pojechać do ośrodka hodowlanego i pomóc przy załadunku i liczyć. Aaaaa trzeba ruszyć 4 litery a tego się nie chce.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najciekawszy pomysł to poza ruszeniem d... na wybory jest by to koła przejęły realną opiekę nad widami i by każde miało jakąś wodę pod sobą. Jednak nie na takiej zasadzie, se jak nie ma wody to do likwidacji.
Niestety, ala autor nie najmniejszego pojęcia jakim budżetem dysponuje koło i na co są przeznaczone środki. Nie wie, że z góry wszystko jest rozpisane i na własne inicjatywy pozostaje niewiele.
No i powracająca niczym bumerang kwestia zawodów. Kolejny raz brak podstawowej wiedzy w tej kwestii.
Dzieci w szkółkach nie uczy się wędkarstwa zawodowego.
No ale skąd kolega może wiedzieć.
Wracając do głównego przesłania, czyli wyborów.
Wszystko ładnie, pięknie tylko kto będzie chciał kandydować pod groźbą oszczerstw, pomówień i wyzwisk. Ja przy najbliższej okazji składam rezygnację z funkcji w zarządzie.
Mam w d...
Zapłacę swoje 220 zł i będę narzekał, żądał i oskarżał.
Z jednym się zgadzam, że PZW nie wolno rozwalać, a bardzo mocno i głęboko zreformować.
Tylko tak jak Arek napisał, jak my o tym pisaliśmy, to Lucjan się śmiał i mówił wręcz przeciwnie. Podobnie było o zebraniach i wyborach swoich ludzi do władz i zarządów, kół i okręgów. Straciliśmy 4 lata przez takie działanie, ale straciliśmy też wielu ludzi którzy mogliby pomóc, bo mieli odpowiednią wiedzę o doświadczenie. Niestety tylko dlatego, że chcieli naprawiać system od dołu zostali napiętnowani i oskarżani o obronę pzw.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elvis napisał:

Z jednym się zgadzam, że PZW nie wolno rozwalać, a bardzo mocno i głęboko zreformować.

 

18 minut temu, elvis napisał:

Tylko tak jak Arek napisał, jak my o tym pisaliśmy, to Lucjan się śmiał i mówił wręcz przeciwnie. Podobnie było o zebraniach i wyborach swoich ludzi do władz i zarządów, kół i okręgów. Straciliśmy 4 lata przez takie działanie, ale straciliśmy też wielu ludzi którzy mogliby pomóc, bo mieli odpowiednią wiedzę o doświadczenie. Niestety tylko dlatego, że chcieli naprawiać system od dołu zostali napiętnowani i oskarżani o obronę pzw.

Bywa Bracie. Może i niektórzy mają gadane, ale mądrość przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Na terenie. ? Sorki za te emotki. Tsza obić na zlocie za nie @kleszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, elvis napisał:

Chyba najciekawszy pomysł to poza ruszeniem d... na wybory jest by to koła przejęły realną opiekę nad widami i by każde miało jakąś wodę pod sobą. Jednak nie na takiej zasadzie, se jak nie ma wody to do likwidacji.

Ale to nie możliwe, koła nie mają osobowości prawnej i takich pieniędzy by dzierżawić większy zbiornik, parę kół na jedną wodę to skończy się prędzej czy później "gdzie kucharek sześć". Jeszcze jedno czy dwa koła się dogadają ale powiedzmy 6 kół? A co z Wisłą gdzie po jednej stronie będzie złów i wypuść a po drugiej stronie będzie zabieranie ryb? Do tego różne limity i wymiary.

 

48 minut temu, elvis napisał:

Straciliśmy 4 lata przez takie działanie, ale straciliśmy też wielu ludzi którzy mogliby pomóc, bo mieli odpowiednią wiedzę o doświadczenie. Niestety tylko dlatego, że chcieli naprawiać system od dołu zostali napiętnowani i oskarżani o obronę pzw.


A może właśnie o to chodzi? Może zależy mu by skłócać ludzi, by pisali posty, robili "fejm" i dawali lajki? Podstaw PR'u to "nie ważne jak byle z nazwiskiem". Niektórzy lubią być uważani za celebrytów, lubią poczuć się ważni, lubią gdy ich ludzie słuchają. Kompleks Boga?

Dlaczego nie założy własnego stowarzyszenia czy grupy, dlaczego po prostu nie kupi bądź nie wykopie własnego zbiornika? Przecież ma lajki w internetach to ludzie przyjadą, wykupią zezwolenia i ma biznes jak złoto. :D

 

Podpowiem: FB czy YT oraz cały internet to nie świat realny gdzie nie jest tak łatwo, łatwo się pisze, trudno się robi a jeszcze trudniej zarobić.

 

 

Mam już dość Mesjaszy co wiedzą lepiej i dowódców co jedyne co potrafią to krzyknąć "na przód" zamiast "za mną".

 

Może już jestem za stary na bajki, za stary na słomiany zapał albo życie już mnie wystarczająco zmieliło by wiedzieć, że za parę ryb nie rzucę się bagnety. Jestem tetrykiem, starym zgrzybiałym tetrykiem co ma więcej problemów niż naprawa Świata.

 

1.jpg.4d2e5650150de877e9d3fc48d03fc21a.jpg

Edytowane przez NPC
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...