Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl 2020 - wspólne relacje LIVE


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hotpoint napisał:

Ile punktów za bassa:grin-min:

20200119_114726.jpg

No to zostałeś Słoneczkiem :D

Słońce ty moje :P ja Ci dam tylko po łapkach jak wpuścisz to dziadostwo spowrotem do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa tygodnie zmagań za nami . Pogoda bardziej jesienne niż zimowa i kusi aby pojawić się nad wodą. Tym razem szczęście dopisało @Splot dwie duże płocie za 100pkt- gratuluję sobie :)

 

obraz.png.cfa4f24a72ef874f279ae69c2890ce88.png

 

sponsorzy.jpg.f6e07e20a1d4b1646b6169dc33701eb9.jpg

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 19.01.2020 o 11:50, Hotpoint napisał:

Ile punktów za bassa:grin-min:

20200119_114726.jpg

Dobrzy ludzie, koledzy i koleżanki :D.
Uprasza się całe hordy z wędkami, by odrobinę pomocy udzielić (a jeśli nie, to takiego k..wa bana wymyślę, że aż sam się boję) :P.

Jeśli ktoś w miarę regularnie łowi ryby z kategorii "wynalazki", czyli obce, inwazyjne, nietypowe (wykluczam chronione i łamane prawem) to poproszę o 10-30 sztuk. Jeśli możliwe jest to proszę o zamrożenie lub o przechowanie w wysokoprocentowym alkoholu (może być denaturat, najlepiej bezbarwny).
Koszty zakupu utrwalacza oraz koszty wysyłki biorę na siebie, szczegóły dogadam z każdym chętnym poprzez PW lub telefonicznie.

Grendziol, wytnij ten wpis i załóż wątek o tytule: Kotwic i ryby wynalazki.
Nie będziemy tutaj off-topów robić, a sam nie mam czasu na zabawy techniczne, bo artykuł piszę, a czasu mało zostało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kotwic napisał:

Dobrzy ludzie, koledzy i koleżanki :D.
Uprasza się całe hordy z wędkami, by odrobinę pomocy udzielić (a jeśli nie, to takiego k..wa bana wymyślę, że aż sam się boję) :P.

Jeśli ktoś w miarę regularnie łowi ryby z kategorii "wynalazki", czyli obce, inwazyjne, nietypowe (wykluczam chronione i łamane prawem) to poproszę o 10-30 sztuk. Jeśli możliwe jest to proszę o zamrożenie lub o przechowanie w wysokoprocentowym alkoholu (może być denaturat, najlepiej bezbarwny).
Koszty zakupu utrwalacza oraz koszty wysyłki biorę na siebie, szczegóły dogadam z każdym chętnym poprzez PW lub telefonicznie.

Grendziol, wytnij ten wpis i załóż wątek o tytule: Kotwic i ryby wynalazki.
Nie będziemy tutaj off-topów robić, a sam nie mam czasu na zabawy techniczne, bo artykuł piszę, a czasu mało zostało.

Raki i ślimaki też? Pytam bo na wakacjach mogę Ci wysłać tego dziadostwa w ilościach hmmmm kontenerowca :D Mogę dołożyć parę sztuk żółwi które zimują, przeżywają nawet z pokrywą 20 cm lodu na zbiorniku. Gatunek żółwia to prawdopodobnie czerwono-licy czy jakoś tak. Raki to te inwazyjne amerykański czy sygnałowe czy jak się to licho nazywa. 

Pytam na poważnie czy chodzi tylko o ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...