Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa turystyczno-wedkarska


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hotpoint napisał:

Na jednoosiową potrzeba papierów?

Czy też jakiejś długości tylko można ciągać na kat. B

Ogólnie bolid + przyczepa do 3.5 t dcm.

Liczba osi się nie liczy. Mogą być i dwie. Ja mam w swojej dwie osie (zwykła, transportowa) i legalnie jeżdżę bez dodatkowych papierów. Przyczepa nie może przekroczyć 750kg dmc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 2 lata I sprzedalem wiecej stala ... Plusy jezeli czlowiek jezdzi cala rodzina no I czlowiek wygodnie lubi sie wyspac Tylko pytanie czy o to chodzi w wedkarstwie ... Duzo jezior zakaz wjazdu pod sama wode albo ciezki dostep ... W chwili obecnej wolalbym jakis transporter I fajnie go zmodyfikowac ewentualnie namiot dobry karpiowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Oj. radził bym poczytać. 

Czytałem.

W przepisach nie ma żadnej informacji o liczbie osi. 

Ustawa o Kierujących Pojazdami

Art. 6 ust. 1 Prawo jazdy stwierdza posiadanie uprawnienia do kierowania:

6) kategorii B:
a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla,
b) zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy lekkiej,
c) zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy innej niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 4250 kg, z zastrzeżeniem ust. 2,
d) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;

ust. 2: Zespołem pojazdów, o którym mowa w ust. 1 pkt 6 lit. c, którego dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 t, może kierować osoba, która zdała część praktyczną egzaminu państwowego, potwierdzoną wpisem do prawa jazdy.

Liczba osi dowolna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

To jedź ty pojazdem. :champagne-2010: powodzenia! 

Jeżdżę na co dzień. Konsultowałem to z ludźmi zajmującymi się przyczepami. Ma być przyczepa lekka i tyle (przepisy mówią, że to jest przyczepa o DMC 750kg i nic więcej). Liczba osi dowolna.

Mówisz żebym doczytał przepisy. Ja Ci je cytuje, a Ty dalej wiesz "lepiej". Spoko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...