Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa turystyczno-wedkarska


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArekH napisał:

Dwuoś przekracza 750 kg. inaczej, nie była by potrzebna. Szukaj dalej!

Ale czego mam szukać? Przedstawiłem Ci przepisy. Innych nie ma. Jeśli w dowodzie masz, że to jest przyczepa lekka, to może mieć i 10 osi.

Wymyślasz sobie jakieś przepisy, które nie istnieją i każesz mi jeszcze na to dowody przedstawiać. No błagam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz co jest w dowodzie i jaki to model.

I ja mandatów też nie płacę. Na pewno nie za rzeczy zgodne z prawem. 

IMG_20200105_003513.jpg.5b7a01b049d45b723e6427bbdbcf3f57.jpg

A moja przyczepa mniej więcej wygląda tak, tylko, że ma dodatkowo plandekę.

 

image.png.54e073b4007c8fba8d39208808946489.png

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś chłopaku nie poprawny:champagne-2010: Szacun! Na moje 35 letnie, namacalne,  doświadczenie na drogach wstawiasz jakieś anse:icon_arrow1:Broń boże nie mam zamiaru mieć się tu za wyrocznię. Ale myslisz że nadal mam zamiar prowadzić dyskusję? Nie chcę Ciebie stracić znów z forum. Poszukaj innego teoretyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, ja pokazuje przepisy i nie dorabiam do tego komentarza. To nie jest moje widzimisię. Nie mam zamiaru się sprzeczać, ale trudno mi się zgodzić z jakimś poglądem, który przeczy faktom.

Nie jesteś pierwszy, który nie jest precyzyjny w tych przepisach. Pisano mi już, że z kat. B jest 750 na oś, czyli jak są dwie, to mogę mieć 1500 :) i jeszcze inne bzdury. 

Po prostu jak wydajesz ponad 5000 na przyczepę, która wozi na sobie sprzęt o wartości większej od większości aut w Polsce, to sprawdzasz, czy wszystko jest OK. Przynajmniej ja tak zrobiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku, ja tobie nie próbuję nic wciskać. Kwestia jest tylko tego, jak wytłumaczysz się przed patrolem ruchu po zatrzymaniu. Po wyżej 2,5 tony i tak musisz mieć  zawodowe prawo jazdy i kurs na przewóz towarów. Uwzględnij to. A powyżej 8 osób , kurs na autobusy. to jedynie taka koleżeńska rada. Ja, te uprawnienia robię co 5 lat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...