Skocz do zawartości

Kulki hand made


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Tylko nie tak jak @Grendziu On, ma strasznie daleko, bo już od 4 lat jest w drodze. ;)

@Hotpointwie że chce nad Odrę na weekend za sumami, można byłoby to jakoś połączyć. U mnie powoli mały problem z terminami. Zawalony jestem nie mniej jak @elvis a u mnie w grę wchodzą dwa rodzaje, feeder, bo muszę i spinn bo lubię ? do tego jeśli mam na maksa reaktywować się w branży nieruchomości, mogę najzwyczajniej w życiu nie mieć na nic czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie gotuję.

Do piecyka na x minut na xxx stopni i coś tam wychodzi. Nie pływa, nie psuje się, pachnie świetnie. Ale też raczej przynętówki. Bez takiego pistola jak ma Wujek dobry beton, zanętówki to katorga. No listwa rolkowa.

Może kiedyś do tego wrócę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, booohal napisał:

Ja też nie gotuję.

Do piecyka na x minut na xxx stopni i coś tam wychodzi. Nie pływa, nie psuje się, pachnie świetnie. Ale też raczej przynętówki. Bez takiego pistola jak ma Wujek dobry beton, zanętówki to katorga. No listwa rolkowa.

Może kiedyś do tego wrócę...

Nie wąchałeś kostek które zakupił Sz. P. Beton. Tego nie przebijesz, a jak nie masz odosobnionego pomieszczenia to nie żona będzie Ci wrogiem. Będą nimi wszyscy sąsiedzi z widłami i policja, że masz padlinę na posesji. Oni się nie znają na tym co dobre dla ryb :P

Pistolet można zastąpić maszynka do mielenia i dobrana końcówką do nadziewania kiełbasy. Mniej zachodu nawet jak trzeba się udać do tokarza by wytoczył pasująca część o odpowiednich wymiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, booohal napisał:

Znam ten zapach ;)

Chodziło mi, że nie gubi zapachu, a wręcz przeciwnie ;)

Robiłem maszynką. Fakt, lepiej. Ale spory pistol pneumatyk to inna inszość.

Mądrego to i warto posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zima nie odpuszcza to głupoty po głowie chodzą, chociaż u mnie to w zasadzie pora roku nie robi różnicy ?

Leży trochę składników i powoli się zastanawiam nad ukręceniem partii kulek.

Mam 10 kg mielonego bird food'u i chciałbym z tego zrobić coś owocowo-mlecznego, oraz sporo mączek rybnych, krewetkowych, do tego belachan i z tego zrobić jakieś śmierdziele.

Macie jakieś w miarę proste przepisy na kulki zanętowe? ... z których wychodzi coś czym nie otruję ryb.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...