Skocz do zawartości

Smużaki


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

W tym roku Mikołaj przyszedł szybciej.@Tench_fan dziękuję za przynęty. Nie wiem jak się odwdzięczę emoji848.png Klenie nadchodzę. 3cc49a4fd157cea0ba509b8e77737383.jpg2e8db55d00b79fde0c43454527e089dc.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

To taki zestaw startowy, który pozwoli Ci spróbować poszukać kleni i jazi zarówno na powierzchni, jak i trochę głębiej.

Na górnym zdjęcie masz 2 brązowe "żuczki" smużaki.

Rękodzieło, kilka sztuk zamawiałem u ich twórcy. Wiele potrafią w sprawnych rękach :

 

Ten większy obok to też jakieś rękodzieło, ale twórcy nie znam.

Zielona "bromba" to produkt Hunter (Lipiński), a larwa zdaje się firmy Microbait.

Na zdjęciu poniżej - od prawej 2 sztuki Salmo Tiny, obok smużak Salmo Lil'Bug.

Później żółto-czarny Kenart (model Hunter), kolejny to Hunter ( lipiński) - model Junior23 (zdaje się tonący)

Pierwszego po lewej nie znam.

 

Kupuję woblery zarówno nowe, jak i poluję na ciekawe używki. Czasem w zestawach trafiają się "perełki".

Obrotówek przedstawiać nie trzeba.:D

Cieszę się, że udało mi się zrobić fają niespodziankę i liczę, że przetrzepiesz skórę  forumowym wyjadaczom spiningowym.B|:beer1:

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smużaki od Zagdańskiego, dużo słyszałem jeszcze nie miałem okazji łowić wspieranie lokalnego rynku hand made muszę kiedyś do ich sklepu w Krośnie się wybrać.

 

Kolega z filmu jest obecnym mistrzem okręgu zielonogórskiego w spinningu :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Grendziu napisał:

Coś pokombinowałem z telefonu, połączyłem temat, ale czemy wlazło całość w wędkarstwo morkie, to nie wiem. 

Może jednak to popraw Darku. Pokombinować, popsuć i "zawinąć się".

Takie postępowanie sprawia, że ciężko się później nawiguje po forum, zwłaszcza dla osoby nowej.

Nie każdy bawi się w wykopaliska, aby znaleźć przydatne informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mav3rick napisał:

Smużaki od Zagdańskiego, dużo słyszałem jeszcze nie miałem okazji łowić emoji41.png wspieranie lokalnego rynku hand made emoji4.png muszę kiedyś do ich sklepu w Krośnie się wybrać.

 

Kolega z filmu jest obecnym mistrzem okręgu zielonogórskiego w spinningu :)

 

 

Dokładnie to woblerki jednego z braci Zagdańskich, obydwaj wędkują i mają własne kanały na You Tube.

W sklepiku nie byłem, bo do Krosna nie zawędrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mav3rick napisał:

Radek czyje to wykonanie?

Twórca to Aleksander Lakota z miejscowości Bieruń.

Jeśli pytałeś o moje nowe nabytki.

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Tench_fan napisał:

Może jednak to popraw Darku. Pokombinować, popsuć i "zawinąć się".

Takie postępowanie sprawia, że ciężko się później nawiguje po forum, zwłaszcza dla osoby nowej.

Nie każdy bawi się w wykopaliska, aby znaleźć przydatne informacje.

 

Zrobione, wczoraj nie byłem przy kompie, pracę skończyłem o 21szej więc już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...