Skocz do zawartości

Rybomania 2020


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat z powodu, że od chyba 3 lat, dla ekipy ForumDlaryb.pl jest to zaczatek sezonu i wspólne spotkanie. Z zasady spędzamy wspólnie od piątku do niedzieli. Nie interesują nas opinie typu? Kulko, paszo, sklepo, targo mania! To jedne z największych targów w Europie i My tam jesteśmy. Większość sprzedawców i wystawców,  po  tych latach to nasi dobrzy znajomi. Dzięki Darkowi @Grendziu z zasady mamy odpłatny, w rozsądnej cenie nocleg w Poznaniu i zwiedzanie miasta. Stąd pytanko. Kto chciał by z nami tam być w terminie 6-8 marca 2020. Muszę dodać ze wstęp w piątek jest dość kosztowny, bo to dzień biznesowy, ale dający dość swobodny dostęp do wystawców i ich produktów. Sobota i niedziela to niestety targ w Indiach, przy wyprzedaży! ;) pod spodem proszę chętnych o edytowanie i dopisywanie. 

A.H. - 6-8.03

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosić się nie chcę. Każdy ma dom i rodzinę. Ostatecznie, wpadnę w sobotę na dzień i wracam wieczorem do domku. Nie planuję zakupów, jedynie okukanie nowości. Nic mi nie brakuje. Problem jest tylko taki. Jak by miała zebrać się ekipa na kilka dni, muszę zaklepać sobie wolne do 18 lutego, by objęto to w grafiku. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, ArekH napisał:

Darku, a gdzie Oni, karwafa, śnieg znaleźli? 

W górach jest. Co do piątku to postaramy się wejść za free na targi, tylko muszę wiedzieć ile osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grendziu napisał:

tylko muszę wiedzieć ile osób

No to wstrzymaj się trochę, bo sam widzisz, ze chłopaki w wątku walą drzwiami i oknami. Tak ciężko napisać tak, lub nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ArekH napisał:

No to wstrzymaj się trochę, bo sam widzisz, ze chłopaki w wątku walą drzwiami i oknami. Tak ciężko napisać tak, lub nie? 

 To powiedz to mojemu szefowi, pytam się czy mnie na poligon planuję, a on mi mówi że jeszcze nie wie. Dowiem się pewnie z tydzień przed wyjazdem, to se mogę najwięcej naplanować.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Semi napisał:

Areczku, staram się jeszcze 5 lat wytrzymać.:champagne-2010:

Ale obiecaj, że jak dożyję, to Twoją księżycówkę w końcu razem wypijemy? ;):champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...