Skocz do zawartości

Rybomania 2020


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Hmmm. obawiam się że, jeśli w ogóle, to i tak w środku nocy będzie musiał uciekać z domu przez okno, bo tylko wypowie słowo Rybomania, a nie daj boże wekend, od razu ma liścia w paszczura. ;)

Oficjalnie ściemni, że na montaż jedzie, znamy takich gagadków. Gadałem z @Kotwic jak byliśmy po łódkę dla @Kubik mówił wtedy że się niby wybiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Oficjalnie ściemni, że na montaż jedzie, znamy takich gagadków. Gadałem z @Kotwic jak byliśmy po łódkę dla @Kubik mówił wtedy że się niby wybiera...

Fajnie by było spotkać Dr. Zgon. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Jeśli się nic nie zmieni to większość z tego co wiem, będzie na targach z piątku na sobotę.
I teraz pytanko, czy nie lepiej zebrać się np. na jedną noc wszyscy, bo z tego co pamiętam to zaś z soboty na niedzielę nikt za bardzo nie ma sił i wyglądamy wszyscy jak wyplute zepsute Toffii..

Z piątku na sobotę na tą chwilę dodatkowo zadeklarowali się @Bartosh, @Kubik i @Marcel z mniej aktywnych ale znanych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

I teraz pytanko, czy nie lepiej zebrać się np. na jedną noc wszyscy, bo z tego co pamiętam to zaś z soboty na niedzielę nikt za bardzo nie ma sił i wyglądamy wszyscy jak wyplute zepsute Toffii..

Może jestem tępy, ale chyba powinieneś sprecyzować o co kaman. Z tego co się orientuję, na pewno nie będzie @Splot i na 98% @stas1. @Tench_fan zamierza być w sobotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, ArekH napisał:

Może jestem tępy, ale chyba powinieneś sprecyzować o co kaman. Z tego co się orientuję, na pewno nie będzie @Splot i na 98% @stas1. @Tench_fan zamierza być w sobotę. 

Zasugerowałem aby np zebrać się wszyscy w piątek, bo jest najfajniej i mocną ekipą od tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Może jestem tępy, 

To było niepotrzebne :o
To jest proste, jeśli wszystkim nie będzie pasować w piątek to spotykamy się jak zawsze też w sobotę, a częściowo się rozmijamy i tyle.
Na 1 Rybomanii udało się wszystkim od piątku do niedzieli.  Do  tej niedzieli poproszę o deklarację, komu, jak, gdzie rezerwować noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

To jest proste

Dla osób na etatach nie koniecznie. Trzeba rezerwować urlop z wyprzedzeniem, lub wolne na odrobek. Do końca miesiąca nie masz pojęcia, czy to wolne dostaniesz. Tak jest w Moim przypadku, ale i tak się piszę, a w wypadku awarii, kryję bezapelacyjnie koszta. Wiara wolnych zawodów, raczej ma trochę prościej, przynajmniej w wekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...