Skocz do zawartości

Rybomania 2020


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
40 minut temu, ArekH napisał:

Jeśli dopiszą, co w tedy?

 

Mieli czas do poniedziałku, a nawet dzisiaj. Po zawodach, wiem, że Suwi zrezygnował, Jacka chyba, nie będzie. Jeśli przyjedzie Kotwic i Dominik to z soboty na niedzielę mamy dla nich miejsce, a z piątku na sobotę będzie trzeba szukać ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Mieli czas do poniedziałku, a nawet dzisiaj.

Rozumiem. Liczyłem że dopiszą. Ja, jak już tobie pisałem, będę w piątek do południa. No chyba że mnie gdzieś samochód potrąci. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Rozumiem. Liczyłem że dopiszą. Ja, jak już tobie pisałem, będę w piątek do południa. No chyba że mnie gdzieś samochód potrąci. :icon_arrow1:

U mnie jest prawdopodobne, że przyjadę, ale muszę sprawdzić grafik pracy w marcu (jeśli wypadnie mi popołudnie to nie ma szans na wyjazd).
No i muszę wyrobić się z jednym zleceniem bo termin się zbliża.

W każdym razie, odezwę się czy przyjadę czy nie dam rady, a dopiero wtedy będę martwić się o nocleg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

3 godziny temu, elvis napisał:

Wiecie co?
Tak się właśnie zastanawiam czy w obliczu ostatnich wydarzeń Rybomania nie zostanie odwołana?
 

Eeee. Właśnie zrobiłem przelew. Nie kracz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano niech tam w Poznaniu gdzieś jakiś przypadek wirusa wykryją bądź ogólnie w Polsce się pojawią ogniska zapalne to na bank wszystkie masowe imprezy zostaną odwołane. Tfu, tfu, tfu na psi urok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zasady bezpieczeństwa na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP

 

Szanowni Państwo,

 

Grupa MTP podchodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie, a w szczególności w krajach europejskich. Z najwyższą uwagą śledzimy komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz agendy rządowe, które na chwilę obecną w swoich zaleceniach koncentrują się na działaniach zapobiegawczych.  

 

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie się i skrupulatne wypełnianie zaleceń zawartych w instrukcji Ministerstwa Zdrowia dostępnej pod >>LINKIEM<<

Zawarte w materiale wytyczne rekomenduje także Główny Inspektor Sanitarny, który zapewnia,

że takie postępowanie zwiększa bezpieczeństwo własne i innych osób. Dlatego gorąco zalecamy

stosowanie się do zaleceń ekspertów nie tylko w czasie targów, ale także przed przyjazdem na nasze wydarzenia i w codziennym życiu.

 

W chwili obecnej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obowiązują nadzwyczajne

środki sanitarne. Działający zazwyczaj w czasie wydarzeń punkt medyczny pracuje we wzmocnionym

składzie. Zespół medyczny jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz właściwym szpitalem. Dodatkowo podjęliśmy większe niż zazwyczaj działania dotyczące utrzymania czystości obiektów. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych toalety, poręcze i klamki są wielokrotnie

w ciągu dnia dezynfekowane przez serwis sprzątający. Ponadto, w toaletach na terenie targów zainstalowaliśmy podajniki z płynem dezynfekującym, a także udostępniliśmy instrukcję GIS dotyczącą prawidłowego mycia rąk. W pawilonach rozwiesiliśmy także oficjalny komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w trzech językach.

 

Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo naszych wystawców, zwiedzających i pracowników stanowi dla nas najwyższą wartość. Jednocześnie mamy świadomość, że sytuacja zmienia się dynamicznie. Dlatego nieustannie i z ogromną uwagą monitorujemy sytuację oraz analizujemy komunikaty upubliczniane przez władze państwa i podległe im służby.

 

                                                                                                                      Z wyrazami szacunku,

 

                                                                                                                         Zespół Grupy MTP

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w środę ma zapaść decyzja co do targów.
Póki co szukam środka transportu, bo odkąd lotnisko zamknięte jesteśmy odcięci od świata.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...