Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre podsumowanie Elvis.
Ja jeszcze mam nadzieję (choćby odrobinę), że Luk wygłasza swoje niesamowite teorie, opierając się na publikacjach lub innych zweryfikowanych materiałach źródłowych.
Stąd moja prośba o źródło danych, bo skoro Luk uważa, że prowadzi edukację wśród wędkarzy, to wypada mieć wiedzę w temacie i oparcie w literaturze.
 
 
Podbno on swoje twierdzenia zaczerpnął z Księgi Ulicy z której również i Spejson korzysta ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Odważny czy prowokacyjny a moze idiotyczny wpis z jego strony, wiedząc, że Ty jesteś  specjalistą w tej dziedzinie.

Ja nie doczytałem do końca, bo sie nie dało. Z drugiej strony, tyle lat juz bez niego żyjemy, ja już dawno zapomniałem o nim, a jednak jego wciąż cytujecie czekając na... no właśnie na co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki, jestem na obu forach, chociaż tam się niewiele udzielam ale za to kilka tematów mnie tam interesuje i zastanawia mnie po co te obopólne złośliwości, tam jadą po Was, tu po nich.... nie szkoda Wam życia?? Jak ktoś ma wyrobioną jakąś opinię i swój świat dookoła własnego nosa to po co wkraczać w ten świat. Ja się trzymam z daleka od takich tematów, bo mi po prostu życia na nerwy szkoda i nie chcę gasić uśmiechu z mojej łysej facjaty z powodu jakiejkolwiek różnicy zdań zakończonej ostrzejszą wymianą.....poglądów.:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Semi napisał:

Wiecie co chłopaki, jestem na obu forach, chociaż tam się niewiele udzielam ale za to kilka tematów mnie tam interesuje i zastanawia mnie po co te obopólne złośliwości, tam jadą po Was, tu po nich.... nie szkoda Wam życia?? Jak ktoś ma wyrobioną jakąś opinię i swój świat dookoła własnego nosa to po co wkraczać w ten świat. Ja się trzymam z daleka od takich tematów, bo mi po prostu życia na nerwy szkoda i nie chcę gasić uśmiechu z mojej łysej facjaty z powodu jakiejkolwiek różnicy zdań zakończonej ostrzejszą wymianą.....poglądów.:D

Głównie pewnie chodzi o to że wszyscy się tam poznaliśmy i majac własne zdanie zostaliśmy wyrzuceni kuchennymi drzwiami. Ja mam to totalnie w pompie. To co robię nie robię ani dla Luka ani dzięki niemu. Dlatego już dawno zapomniałem i sobie działam w miarę możliwości.  Koniec i kropka. Za innych sìe nie wypowiadam, bo każdy móģł to odebrac inaczej... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Semi napisał:

nie szkoda Wam życia??

Dziękuję Tomku. Idealne podsumowanie. Od tąd, jesli Grenda nie zdejmie ze mnie uprawnień, wycieczki osobiste, co do jakichkolwiek forów, uważam za nie na miejscu i przy wyszczególnionych imionach czy nickach, będę kasował. W tym kraju, jest wolność słowa i sumienia- Mod;). Wolno wam wyrażać opinię, która nie wpływa na wizerunek tego portalu. Ja wiem, pieprzę jak polityk. Nie róbcie mi pod górę. Proszę! 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, nie zgodzę się z Tobą.
Wyrażam swoje zdanie , bo nie mogę czytać tych głupot, kłamstw i pomówień.
Mnie też to wisi tylko to źle wpływa na całokształt. Niewiedza kolegi mnie poraża, a jego manipulacja ludzmi i faktami wręcz fascynuje.
Człowiek który nie ma kontaktu z Polską, poza forum, nie wie nic. Sugeruje że wie czego chcą wędkarze, a myśli tylko o sobie. To czego on chce, chce kilka procent wędkarzy. Nie ma pojęcia czego chcą dzieci łowiące ryby, bo nie ma dzieci i nie ma z nimi kontaktu. Nie prawdą jest, że dzieci chcą łowić tylko duże ryby. Bywałem na zajęciach szkółki wędkarskiej i zawodach dla dzieci i wiem jak to funkcjonuje.
Gdyby nie Selektor, to w ogóle by nie miał o czym pisać, a jego widza na temat związku była by znikoma, a szczególnie prawa.
Dziwi mnie tylko, że posiadając taką "wiedzę" na temat rzekomych przekrętów nikt jeszcze nie siedzi. Nawet nie wpłynęło jedno zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Czasami sam się zastanawiam czy nie złożyć zawiadomienia do jego macierzystego koła na jego szkodliwą działalność na rzecz związku.

Ps. Sorry za off topa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, elvis napisał:

Arku, nie zgodzę się z Tobą.

Masz prawo Danielu;) , a twoje zarzuty? nie podlegają Mojej ingerencji:champagne-2010: To, Twoje zdanie. Tak na dobre, Danielu?Ja już sam nie wiem z czego się smiać, a płakać! Próbowałem bronić związku na forum. Wykopano Mnie z banem dożywotnim. Tu, przyjaciel Mój, przedstawia sensowne cosie, a Ja wychodzę na idiotę. Nie ma zamiaru szukać wymówek. Poddaję się. Możecie się ze Mnie smiać. Za dużo, miałem srok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] To nie forum krytyki. Proszę. w imie starej przyjaźni Zamknięty? Plis? 
Jakby brać to w takich kategoriach to pisalibyście tylko na zamknietym. Każdy ma prawo do obrony i przedstawienia swojej opinii . Przecież nikt nikogo nie obraża.
Konstruktywna krytyka i odpowiedź na zarzuty.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cygan786 napisał:

Jakby brać to w takich kategoriach to pisalibyście tylko na zamknietym. Każdy ma prawo do obrony i przedstawienia swojej opinii . Przecież nikt nikogo nie obraża.
Konstruktywna krytyka i odpowiedź na zarzuty.

Też tak Adamie myślałem. Dostałem Bana. Dozywotniego. Wdrażam teraz kilka kierunków. Szukam Ścieżki, Nie ukrywam że ocjonalnie!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...