Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam nic do ukrycia. Za mną idą konkretne decyzję, działania i są już tego efekty.

Ale masz rację, to nie miejsce i czas na takie dyskusje, a bynajmniej szkoda czasu i miejsca na serwerze.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Moze nie czas i miejsce. Ale...
Klamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, a powielone przez wielu to juz na pewno. A nie zaprzeczone przez nikogo to już po 2 razach staje się prawdą.
A teraz idę pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Danielo,co nie podpada dyskusji działa, wiemy. Jest RZdK jak i Ja !  teraz czas na Adama ! Potwierdź jak wyżej A teraz idę pracować 

1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Ok. Moze nie czas i miejsce. Ale...
Klamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, a powielone przez wielu to juz na pewno. A nie zaprzeczone przez nikogo to już po 2 razach staje się prawdą.
A teraz idę pracować.

I jak to się ma dla związku Adamie? :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Danielo,co nie podpada dyskusji działa, wiemy. Jest RZdK jak i Ja !  teraz czas na Adama ! Potwierdź jak wyżej A teraz idę pracować 
I jak to się ma dla związku Adamie? :champagne-2010:
A TU w atmosferze życzliwości i koleżeństwa sam sobie dajesz banana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał:

@elvis To nie forum krytyki. Proszę. w imie starej przyjaźni Zamknięty? Plis? 

Arek zgadzam się z @elvis Tu nikt nie obraża nikogo, a wyłącznie chłopaki bronią swojego słowa jak i działań które za tym idą i które przynoszą efekty

Chcesz podwinąć "kitę" i z spuszczoną głową "słuchać" oszczerstw i kłamstw pod twoim adresem? wszak PZW to także i Ty

Żeby nie było nie bronie wszystkiego co robi ZG. Bronię działaczy kół którzy to prężnie działają w swoich rejonach i co przynosi efekty, bez zbędnego ujadania na wszystko co nie jest po ich myśli.

Działacze którzy mają inne odmienne zdania i którzy słowa zamieniają w czyny, które to przynoszą pożądane efekty, są obrzucani błotem i krytyką na innym forum a tylko dlatego że nie zgadzają się z populistycznym bełkotem który to płynie z palców co niektórych - bez jakichkolwiek czynów

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MrProper napisał:

Chcesz podwinąć "kitę" i z spuszczoną głową "słuchać" oszczerstw i kłamstw pod twoim adresem? wszak PZW to także i Ty

Nie, po prostu nie mam tu zamiaru robić komuś reklamy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Nie, po prostu nie mam tu zamiaru robić komuś reklamy! 

Działania które godzą w innych trzeba potępiać 

Nie wymieniam nikogo z nazwy. a komentuję coś co mi się nie podoba. Kłamstwo i oszczerstwo jest pod paragrafem, a wrzucanie wszystkich do jednego wora jest przestępstwem

Nie wiem - rób jak uważasz, ale daj innym możliwość obrony :D od tyle a może i aż tyle :$:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to może napiszę wprost. Ja bym po prostu nie chciał, by to forum było postrzegane jako zbiorowisko ludzi skądś wyrzuconych, a tu wylewających swoje żale na wyrzucających. Zapewne jak zwykle przesadzam, ale co niejedna złośliwa osoba może to tak zinterpretować i nie omieszka opisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...