Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, ArekH napisał:

No dobrze, to może napiszę wprost. Ja bym po prostu nie chciał, by to forum było postrzegane jako zbiorowisko ludzi skądś wyrzuconych, a tu wylewających swoje żale na wyrzucających. Zapewne jak zwykle przesadzam, ale co niejedna złośliwa osoba może to tak zinterpretować i nie omieszka opisać. 

Arek, a może by tak popatrzeć na to z innej strony - nie forum wyrzuconych a forum wygranych "uwolnionych" z totalitarnej buty, na którą ad hoc działa jak płachta na byka :) 

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Sam widzisz ile jest możliwości.

Wiem Arek Nie jest to łatwe, ale daj ludziom możność obrony poprzez komentarz, może mają coś mądrego do powiedzenia innego od założonego celu ale jednak trafnego. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MrProper napisał:

Wiem Arek Nie jest to łatwe, ale daj ludziom możność obrony poprzez komentarz, może mają coś mądrego do powiedzenia innego od założonego celu ale jednak trafnego. ;) 

Mariusz, ja to nie, no wiesz. Tu każdy ma prawo do własnego zdania. Może i macie rację, piszcie co uważacie, byle bez chamstwa. Ale może nie walczmy tą samą bronią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Mariusz, ja to nie, no wiesz. Tu każdy ma prawo do własnego zdania. Może i macie rację, piszcie co uważacie, byle bez chamstwa. Ale może nie walczmy tą samą bronią. 

Chamstwo kasuj  nie ma to tamto ?

Ale co do dyskusji która tu sie czasem pojawia to pozwól jej sie toczyć, Nie jest ona przecież aktem zaczepki,  wręcz obroną i odpowiedzią na  nią

Jesli ktoś mnie szyderczo „szturcha” musi sie liczyć z odpowiedzią na to prostackie zachowanie-  tylko tyle ?

 

Nie dajmy sie pomiatać i zaangażować w ten populistyczny skowyt. Moze po części  masz rację - PGP ?

Więc ?  póki co  z ? na twarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że im więcej wiem, tym czuje się głupszy.

Ludzie, którzy twierdzą, że posiadają pełną wiedzę na ogół gówno wiedzą. 

Ja  powtarzam, że skoro uważasz, że to takie proste i oczywiste, to czemu tego jeszcze nie zrobiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Piotr,[mention=10]Kotwic[/mention] koledzy na Podkarpaciu mają spory problem z kormoranami.

Strasznie dziesiątkują im ryby.

Tu na przykład są karpie 0.8-1.2 kg (tylko część)

Co można zrobić?

Chodzą pilnują, płoszą ale to nie wystarcza.

Gdzie szukać pomocy?

W jakiej formie? Czy są możliwe odszkodowania i od kogo ich rządać?

dcc2062545481e861346e6cfc312a62e.jpg&key=11699b07b967f6d7e4b602474f6e69c9942969ef54f6a4241e14a13e3dd49d6c

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Piotr,[mention=10]Kotwic[/mention] koledzy na Podkarpaciu mają spory problem z kormoranami.

Strasznie dziesiątkują im ryby.

Tu na przykład są karpie 0.8-1.2 kg (tylko część)

Co można zrobić?

Chodzą pilnują, płoszą ale to nie wystarcza.

Gdzie szukać pomocy?

W jakiej formie? Czy są możliwe odszkodowania i od kogo ich rządać?

Moi koledzy twierdzą, że na Podkarpaciu są kormorany.

Odszkodowania za szkody chyba wypłaca SP. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NPC napisał:

Odszkodowania za szkody chyba wypłaca SP. Chyba.

Nie wypłaca. Za szkody rolnicze (a ryby tak są traktowane) pieniądze są płacone jedynie za zwierzynę łowną. Jak Ci dzik wejdzie w pole, to dostaniesz od koła łowieckiego kasę za straty. Jak Ci wejdzie łoś, to sorry Batory.

Rozmawiałem kiedyś o tym z rolnikiem, to mówił, że pół roku jeździł do urzędów, by mu bobry wysiedlili, bo zalewały uprawy. Z kolei jeden leśniczy mówił, że bobry mu zatopiły 50ha olszynowego lasu i dupa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...