Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grzes77

Wędka match 18ft

Recommended Posts

Grzes77

Ponieważ jestem anty fanem wędek teleskopowych rozglądam się za jak najdłuższym i mocnym kijem typu match o dł min. 18 ft.  Znalazłem tylko te filmiki, natomiast w polskich sklepach tych wędek, lub innych firm o tej długości nie widziałem. Rozmawiałem z @Sołtys stan i on mi radzi bolonkę, nawet pomógł mi wybrać model, tylko wstrzymuję się ile mogę co do bolonki. W tym sezonie będą tylko zawody, a poza nimi starorzecza i Vistula na spławik. Odpuszczę całkiem zaporówkę i inne wody na korzyść Wisły i zawodów feederowych. Jak ktoś zna podobne kije w dł min 18 ft, to proszę o podrzucenie linka. Mi się bardzo dobrze łowiło w ubiegłym sezonie na Wiśle na trójskłady typu match, karpiowe, lekkie o dł 4,5m, no ale gdyby dorzucić jeszcze te 90cm, to byłaby już gitara :champagne-2010:

Edit: https://www.cadencefishing.co.uk/product/cadence-cr10-18ft-match-rod/ tu trochę suchych informacji :champagne-2010:

Edited by Grzes77
  • Like 1

Grendziu

Faktycznie w grę wchodzi tylko 18ft czy może być mniejsza, np 16ft :P

Grzes77

Aventus odpada, cienizna. Chcę jak najdłuższe kije i jak nic innego nie znajdę, to kiedyś, gdzieś kupię dwie te w/w wędki w tej mocniejsze wersji :champagne-2010: 

15 mam, 16 bardzo różnicy nie robią, więc takie 18 byłby idealne :champagne-2010:

Grendziu
3 godziny temu, Grzes77 napisał:

byłby idealne :champagne-2010:

Nie wątpię 🙈🙈🤫🤫🤫🙈🙈

• Like 1

Linek727

Może Maver reactorlite match rod 15/18 ft? Nigdy tego na oczy nie widziałem :221_see_no_evil:

• Thanks 1

Grzes77
35 minut temu, Linek727 napisał:

Może Maver reactorlite match rod 15/18 ft? Nigdy tego na oczy nie widziałem :221_see_no_evil:

Dzięki. Popatrzę za tym kijkiem, nie wiedziałem, że Maver ma coś takiego w ofercie :champagne-2010:

Linek727

Mimo wszystko...

Kto nie słucha Pana Stana, ten tkwi w g... po kolana. Bolognese, potwierdzam, jest warte grzechu. Mam, to się wymądrzam.:icon_arrow1:

• Haha 1

Grzes77
49 minut temu, Linek727 napisał:

Mimo wszystko...

Kto nie słucha Pana Stana, ten tkwi w g... po kolana. Bolognese, potwierdzam, jest warte grzechu. Mam, to się wymądrzam.:icon_arrow1:

Mam i ja 4 bolonki, ale nie lubię teleskopów i tyle :D:P

Jestem przekonany, że prędzej czy później kupię bolonkę (2 szt 6m), jednak wolałbym trójskład :champagne-2010:. Tych Cadence się w naszych sklepach raczej nie doczekam, wstrzymam się do kwietnia, może maja, bo na przełomie tych miesięcy ruszę nad Wisłę, wtedy będzie trzeba zakup zrealizować :champagne-2010: