Skocz do zawartości

Trenolling


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pomysł narodził się w sumie kilka dni temu. Do jego realizacji najtrudniejszym będzie pobudka 5:30, gdyż jakieś 2h wcześniej to ja przeważnie zasypiam. 

Ale po kolei. Od marca, a w zasadzie od 10, bo Rybomania, a w poniedziałek o 8mej rano 9tego mam spotkanie w Szamotułach... chciałbym wystąpić w ultra maratonie, czyli trolu na wiosłach. 

Nie lubię biegać, nie lubię jeździć na rowerze, a to mógłby być zajefajny codzienny trening i wynikałoby z tego sporo plusów. 

Codziennue od 6-8mej mam zamiar wiosłować, o 9tej pracować. Z tym, że muszę wstać o 5:30 i tu może być problem, a aby nie było mi nudno, to ustawiam sobie wędki do trola i pływam, plusy to moje zdrowie, a przy okazji pilnuje łowisko... Mam nadzieję, że już niedługo pomysł się spełni i będę pływać od poniedziałku do piątku, a przy okazji może coś się złowi???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale patrząc na samozaparcie przy diecie oraz problemy ze snem podejrzanego nie wróżę kariery temu przedsięwzięciu.

Co nie znaczy, że nie kibicuję B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ten sen to jedyny problem. Wiosłować zawsze lubiłem na wodzie, a, że mogłyby być przy tym emocje. 

O odchudzanie chodzi ale także o rehabilitację ręki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Nie chcę być złym prorokiem, ale patrząc na samozaparcie przy diecie oraz problemy ze snem podejrzanego nie wróżę kariery temu przedsięwzięciu.

Co nie znaczy, że nie kibicuję B|

Beton kradniesz mi odpowiedzi: gorze, gorze.

Już niedługo, już za parę chwil się odgryzę, tylko przyjdą zamówienia z odległych krain :P Mają być w tym tygodniu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NPC napisał:

Beton kradniesz mi odpowiedzi: gorze, gorze.

Kto późno dochodzi ten sam sobie szkodzi :grin-min:

 

5 godzin temu, NPC napisał:

Już niedługo, już za parę chwil się odgryzę, tylko przyjdą zamówienia z odległych krain :P Mają być w tym tygodniu!!!

... A coś tam nakupił? 

Pałeczek  do ryżu?

:grin-min:

Ogólnie nie lubię trollować na wiosłach. Upierdliwe jest wieczne wpatrywanie się w szczytówkę, dlatego nie ma nic lepszego jak troll na silniku, gdzie jedną ręką operujesz rumplem, a drugą trzymasz wędkę i możesz zaciąć w każdej chwili bez opóźnień.

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Hotpoint napisał:

Ogólnie nie lubię trollować na wiosłach.

No tak będę pływać na silniku i oszukiwać się że trenuję ???

Panie nie widzę w tym nic złego, trza mieć dobry refleks i tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

No tak będę pływać na silniku i oszukiwać się że trenuję ???

Panie nie widzę w tym nic złego, trza mieć dobry refleks i tyle ?

Panie... jeśli to  ma być trening to daruj se pan trollowanie, bo to trzeba zap...ć, żeby coś spalić.

Spacerek na wiosłach nic tu nie zmieni, równie dobrze możesz przejść się z buta do sklepu po pepsi. Będzie taki sam efekt a mniej pie...a ???

Proszę bardzo.

 

Skąd Ty bierzesz te pomysły???... widać, że cukier to puste kalorie.

:grin-min:

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Panie... jeśli to  ma być trening to daruj se pan trollowanie, bo to trzeba zap...ć, żeby coś spalić.

Spacerek na wiosłach nic tu nie zmieni, równie dobrze możesz przejść się z buta do sklepu po pepsi. Będzie taki sam efekt a mniej pie...a ???

Proszę bardzo.

 

Skąd Ty bierzesz te pomysły???... widać, że cukier to puste kalorie.

:grin-min:

Stąd trollinig a nie rzucanie wędką przez 2h, puszczami se w trola co tam wymyślę i pływam, branie chwila odpoczynku, fotka, pływam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...