Skocz do zawartości

Lin


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Splot napisał:

Brawo, szczerze zazdroszczę ?

dzięki. dzisiaj powtórka, bo jeszcze nie rozkminiłem dobrze wody. kumpel siedzi na innej wodzie od rana i póki co bez dotyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Już Ci Darku kiedyś zwracałem uwagę, nie ma takiej ryby jak amur, karpie zresztą też nie są nasze ?

Co to za ryba?

IMG_20220429_193745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Co w nich takiego pięknego????

Ślizgie to, ślamowate, ciągle żre i żre???

Oj jakby Ci Darku wytłumaczyć.

Ciągle żre i żre to karp. Niczym wygłodzony parobek dopuszczony do stołu.

Lin wybiera, smakuje, delektuje się. Ma maniery arystokraty.

To piękna, skryta i waleczna ryba ( w odniesieniu do osiąganych rozmiarów)

Co można przyjść także w odniesieniu do "złotka" czyli karasia pospolitego.

Karp jest jak zapasiony zawodnik sumo, lin jak dobrze "wyrzeźbiony" bokser wagi średniej.

Takie oczywistości trzeba Ci tłumaczyć ? Ucz się od kolegi @christhof70 musi sprowadzić Cię na właściwą drogę.?

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drodze pojechałem na południową stronę jeziora poszukać nowych miejscówek. znalazłem dwie. po 12 docieram na północny brzeg i się rozwijam. przez j...bane 3 godziny nie wstałem ani raz z fotela. od 14 zaczęło potwornie wiać w pysk i wyszła lampa. pomyślałem, zwijam majdan i przelot na południową stronę. po 15 wszystko zwinięte oprócz kijów. biorę w łapy plecak i fotel i idę do auta. po przejściu metra odwracam łeb i co? i k...a kij wciąga do wody. wszystko jeb na glebę i do wędki. kaban był spory i spadł. wiecie czemu było te branie? siedź tu dalej głupi h....u i niech ci dalej pizga w pysk. zostałem. drugie branie zj....łem sam. w końcu około 18 wpadł piekny 47 cm. czwarte branie i kolejna spinka. w sumie cel osiągnięty

IMG_0536.JPG

IMG_0537.JPG

IMG_0539.JPG

IMG_0540.JPG

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała, trudna woda, ale dobrze mi znana. pełno ziela i drzew. może nie było okazów, ale sobie połowiłem ?. liny: 37cm (najmniejszy w życiu na metodę), 42 i 43cm, na dokładkę fajowy, pierwszy w tym roku prawdziwy karaś. karpiki na bonus, sztuk 6. 

IMG_0544.JPG

IMG_0546.JPG

IMG_0547.JPG

IMG_0548.JPG

IMG_0549.JPG

IMG_0550.JPG

IMG_0551.JPG

IMG_0552.JPG

IMG_0553.JPG

IMG_0554.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tench_fan napisał:

@christhof70 Fajny masz ten sezon. Podziwiam wyniki i wszechstronność.

odpuściłem pstrągi, bo w zeszłym roku byłem 52 razy i połowiłem na grubo. w tym roku troszkę inne cele, a jak pójdzie zobaczymy. narzekać nie wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...