Skocz do zawartości

Feeder na szybką rzekę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

A co zrobiłeś z tą porządną Daiwą na rzeki? 

Pierdykło mnie i poszła w świat. Żałuję tego jak i windcasta... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu. nie chce mi się przewijać postów, żeby znaleźć twoje teksty o tym, że będziesz miał 3 wędki i nie lubisz chomikować sprzętu dopisując mnie jako przykład chomika naczelnego

???

Ja zwyczajnie lubię mieć sprzęt na wszelkie okazje i to jest wg. mnie właściwa droga B|

... Ale nie pękaj, zakupy są fajne :grin-min:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

@Grendziu. nie chce mi się przewijać postów, żeby znaleźć twoje teksty o tym, że będziesz miał 3 wędki i nie lubisz chomikować sprzętu dopisując mnie jako przykład chomika naczelnego

???

Ja zwyczajnie lubię mieć sprzęt na wszelkie okazje i to jest wg. mnie właściwa droga B|

... Ale nie pękaj, zakupy są fajne :grin-min:

No i na razie mam 3, ale Aventus na rzekę jest za delikatny mimo wszystko.  Słońce wyszło i mi w palmę grzeję. Właśnie złożyłem zapytanie o Tangiri 440 SPACE:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Aventus na rzekę jest za delikatny

Zanim koledzy Cię znokautują :39icon: to ja zapytam: kij 150 g za delikatny?

Raczej ci zwyczajnie szkoda tyrać go na "jakiejś Warcie" i chcesz  zostawić go na zawody.

W takim razie ja bym kupił byle badyla, bo daleko nie trzeba rzucać, o odpowiednim wyrzucie jaki jest potrzebny do takiego łowienia.

Proszę bardzo 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Hotpoint napisał:

Zanim koledzy Cię znokautują :39icon: to ja zapytam: kij 150 g za delikatny?

A łowiłeś na niego? On przy płotce i 40g wchodzi w parabolik. To nie pała jak Shimano co masz od mnie  i Shimano rzucałem jakby dalej...
Kolega od którego masz Tubertinni próbował łowić nim na Parnicy, nie dało się, za bardzo robi się pałąk Ja uwielbiam ten parabolik, ale na rzekę się nie da za bardzo.
Co nie znaczy, że nie spróbuję.

 

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

W takim razie ja bym kupił byle badyla, bo daleko nie trzeba rzucać, o odpowiednim wyrzucie jaki jest potrzebny do takiego łowienia.

O tym myślę właśnie, taki jest plan, bo nie wiem czy dam radę siedzieć w miejscu na rzece jak mi się bolasy zaczną spławiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Znaczy obaj przepłaciliście. 

Ja łowiłem na Parnicy koszykami do 110 g gównianymi feederami renomowanej firmy Mikado do 120g i 150g, które kosztowały około 150 zł/szt. wyciągałem przy tym płotki do 30 cm i kije nie gięły się w parabolę. 

Proponuję, abyś następnym razem zapytał na priv to ci doradzę i zaoszczędzisz z 1800 zł 

:grin-min::grin-min::grin-min:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Hotpoint napisał:

@Grendziu Znaczy obaj przepłaciliście. 

Ja łowiłem na Parnicy koszykami do 110 g gównianymi feederami renomowanej firmy Mikado do 120g i 150g, które kosztowały około 150 zł/szt. wyciągałem przy tym płotki do 30 cm i kije nie gięły się w parabolę. 

Proponuję, abyś następnym razem zapytał na priv to ci doradzę i zaoszczędzisz z 1800 zł 

:grin-min::grin-min::grin-min:

Aventusa nie kupiłem na rzekę :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Grendziu napisał:

Pierdykło mnie i poszła w świat. Żałuję tego jak i windcasta... 

Przyjedziesz do mnie to sprzęt nie jest problemem. Mam tego jak gnoju. Problem będzie jak będziesz sam chciał wyskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Przyjedziesz do mnie to sprzęt nie jest problemem. Mam tego jak gnoju. Problem będzie jak będziesz sam chciał wyskoczyć. 

W to nie wątpię Panie kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...