Skocz do zawartości

Szukam kołowrotka na Odrę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Hotpoint napisał:

Weź Penna Slammera jak dziadek Arek i nie kombinuj.

Exziomal dobrze pisze. Polac mu. Jarecki też ma rację, nie do końca to prawda ze starym traktorem. Mój fishmaker II, jeden z flagowców Dragona, ze ślimakiem, wcale nie pracuje ładniej. Ząbkuje aż zęby trzeszczą.

 

9 godzin temu, Hotpoint napisał:

No... To już wiemy, że oba się nie nadają 

Adrian, ty się go spytaj, czy jest w ogóle coś czego nie zepsół. Nawet Penna Battle wykończył. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArekH napisał:

 ty się go spytaj, czy jest w ogóle coś czego nie zepsół. Nawet Penna Battle wykończył. 

Na szczęście to nie on szuka B|

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy 300 zł na stole i ciężar 60 gr w rzece.

Slammer 260/360 albo coś z Okumy w rozmiarze 55, tutaj nie powybrzydzamy z dużej oferty. Ostatecznie coś z Daiwy jak Ninja LT ale rozmiar 6000.

 

13 minut temu, ArekH napisał:

Exziomal dobrze pisze. Polac mu. Jarecki też ma rację, nie do końca to prawda ze starym traktorem. Mój fishmaker II, jeden z flagowców Dragona, ze ślimakiem, wcale nie pracuje ładniej. Ząbkuje aż zęby trzeszczą.

 

Adrian, ty się go spytaj, czy jest w ogóle coś czego nie zepsół. Nawet Penna Battle wykończył. 

Exziomala rozumiem ale co mu lać? Betonu ma już sporo, to teraz co? Wylewkę samopoziomującą? :D 

Zresztą on wie, że już niedługo jak mu się zetrze powłoczka przekładni gwiazdy to będzie bida i wtedy chciałby aby ta gwiazda miała pracę traktora. :P 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splot Twoi ziomale na filmach ostatnio Dragona prezentowali. Może kopnij się do sklepu i luknij? Flagmany macałam na targach i pracowały bradzo ładnie. Nie słuchał bym Grendzia, bo nie wiem co trzeba robić by uszkodzić kołowrotek. Musiał by być z papieru. Ja, przy kijach 120g mam Arctica 5000. Korpus metalowy, duża moc na korbie. Może pomyśl jako alternatywa. Tylko pytaj z jakim sprzedają konobem. 

https://allegro.pl/kategoria/wedkarstwo-121722?ref=simplified-category-tree&string=Dragon fd 5000&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-dict43-spo-1-5-0318

https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-ryobi-arctica-fd-5000-gratisy-9044820608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, NPC napisał:

Grendziu

A co powiesz na inne Penny jak Spinfisher

Nic nie powiem. Nigdy nie polecam czegoś, czego nie miałem w ręce. Raz mi się zdarzyło dla @nikamopo sugestiach Betonowego, aby wzięła 1000????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NPC napisał:

już niedługo jak mu się zetrze powłoczka przekładni gwiazdy

Prędzej Tobie się zęby zetrą jak jej powłoka :39icon:

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Raz mi się zdarzyło dla @nikamopo sugestiach Betonowego, aby wzięła 1000????

Znaczy, że pierwszy raz w życiu komuś dobrze poradziłeś :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...