Skocz do zawartości

Rive r-feeder super soft


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.06.2020 o 19:59, <º)))>< napisał:

Co jest podobne - na pewno malowanie szczytówek. Są dwie w zestawie 1oz i 2oz. - węglówki. 

Szczytówki są sztywniejsze niżeli np w Sphere Bomb.

Hmmm... Na stronach sklepów faktycznie są dwie szczytówki w zestawie. Ale na tej stronie - trzy szczytówki w komplecie: 0,75, 1 i 1,5 oz.

https://www.rive-fishing.com/r-feeder-super-soft-c2x30278519

Nie rozumiem...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2020 o 12:57, Linek727 napisał:

Hmmm... Na stronach sklepów faktycznie są dwie szczytówki w zestawie. Ale na tej stronie - trzy szczytówki w komplecie: 0,75, 1 i 1,5 oz.

https://www.rive-fishing.com/r-feeder-super-soft-c2x30278519

Nie rozumiem...O.o

Ja miałem dwie, w tym tą 2oz już końcówkę ułamałem ale w sumie teraz lepiej widać cokolwiek bo jak była cała to za głęboko się uginała i ciężko było plećke zatapiać :)
No ale muszę poszukać jakąś 3oz albo coś tego pokroju. Ogólnie kijek bajera, 80m rzucałem na strzałówce 0.31 + plećka 0.08 podajnikiem Preston Large 30gr (20gr też dolatywało). 
Myślę że osiągnąłbym 85m ale 80m to już było dużo dla tego kija.. łowiłem komfortowo na 70m także jest ok.
Tyle że ja już trochę wprawy w rzucaniu na dystans mam, braciak 50m ledwo dorzucał także to też nie jest tak że każdy będzie nim machał tyle co tu napiszę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, <º)))>< napisał:

Ja miałem dwie, w tym tą 2oz już końcówkę ułamałem ale w sumie teraz lepiej widać cokolwiek bo jak była cała to za głęboko się uginała i ciężko było plećke zatapiać :)
No ale muszę poszukać jakąś 3oz albo coś tego pokroju. Ogólnie kijek bajera, 80m rzucałem na strzałówce 0.31 + plećka 0.08 podajnikiem Preston Large 30gr (20gr też dolatywało). 
Myślę że osiągnąłbym 85m ale 80m to już było dużo dla tego kija.. łowiłem komfortowo na 70m także jest ok.
Tyle że ja już trochę wprawy w rzucaniu na dystans mam, braciak 50m ledwo dorzucał także to też nie jest tak że każdy będzie nim machał tyle co tu napiszę.. :)

Dla mnie parametry tego kija wskazują na komfortowe i delikatne łowienie do ok. 60 m. To jest naprawdę dużo. Chyba że się szuka kija na zawody na dużych komercjach, gdzie ryba odskakuje na środek zbiornika albo siedzi w okolicach rowu (dotyczy przepływowych stawów).

Odległość rzutu to kwestia techniki i zmęczenia wędkarza. Najgorzej z powtarzalnością ruchów. Ja np. ciągle robię błędy. I chyba już się z tego nie wyleczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, <º)))>< napisał:

Nada sie to na ryby ? :P

Nie gniewaj się, ale to straszna popelina. Wejdź w jakieś sprawdzone marki: Konger, Mistrall, Mikado. A jak masz troszkę więcej gotówki - to tylko Jaxon.

Edytowane przez Linek727
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Linek727 napisał:

Nie gniewaj się, ale to straszna popelina. Wejdź w jakieś sprawdzone marki: Konger, Mistrall, Mikado. A jak masz troszkę więcej gotówki - to tylko Jaxon.

Tak myślałem że chińszczyzne mi wcisnęli :(
Muszę na spławik i grunt popytać znawców co oni polecają bo już zgłupiałem, niby ładnie to pracuje ale sam nie wiem.. :DudeComeOn-min:

Edytowane przez <º)))><
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, <º)))>< napisał:

Tak myślałem że chińszczyzne mi wcisnęli :(
Muszę na spławik i grunt popytać znawców co oni polecają bo już zgłupiałem, niby ładnie to pracuje ale sam nie wiem.. :DudeComeOn-min:

Najlepiej to dwa gwoździe wbite w rękojeść wędki. Zalety: nie skręca żyłki, łożyska nie szumią, nie spada z paliczków, a do tego ekologiczna kontrola holu... Sam nie używam, ale zrobiłem taki koledze i też nie używa. Ale nie wyrzucił. Więc jest to idea pączkująca... Ponownie... Po set latach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Najlepiej to dwa gwoździe wbite w rękojeść wędki. Zalety: nie skręca żyłki, łożyska nie szumią, nie spada z paliczków, a do tego ekologiczna kontrola holu... Sam nie używam, ale zrobiłem taki koledze i też nie używa. Ale nie wyrzucił. Więc jest to idea pączkująca... Ponownie... Po set latach... :D

I to jest to :D Żarty żarty :P 
Dobra bo się znawcy obrażą na sig'u :) Obrońcy praw Jaxona Genesis, Mikado UV i Robinsona co się szczytówki łamią "za tą cenę to mogą", ale w aventusie jak się złamią to "panie za te piniondze to nie do pomyślenia" :D
Jak mnie to bawi :D
To tak samo jak sobie łowię, siedzi jakiś januszerio obok i "mje nje biero", mówie - zrób Pan tak i tak i Pan zobaczysz.. "a tam panje jak bjero to na szysko, ja pszyszłę posiedzieć" ¯\_(ツ)_/¯

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Linek727 napisał:

Nie gniewaj się, ale to straszna popelina. Wejdź w jakieś sprawdzone marki: Konger, Mistrall, Mikado. A jak masz troszkę więcej gotówki - to tylko Jaxon.

Tam nie ma napisu na S ale jest Daiwa więc się Waść nie wychylaj bo Grendziem poszczuję :P Będziesz siedział przykuty do krzesła i mieszał ciasto na kulki!
 

4 godziny temu, <º)))>< napisał:

I to jest to :D Żarty żarty :P 
Dobra bo się znawcy obrażą na sig'u :) Obrońcy praw Jaxona Genesis, Mikado UV i Robinsona co się szczytówki łamią "za tą cenę to mogą", ale w aventusie jak się złamią to "panie za te piniondze to nie do pomyślenia" :D
Jak mnie to bawi :D
To tak samo jak sobie łowię, siedzi jakiś januszerio obok i "mje nje biero", mówie - zrób Pan tak i tak i Pan zobaczysz.. "a tam panje jak bjero to na szysko, ja pszyszłę posiedzieć" ¯\_(ツ)_/¯

I za to Cię Rybko lubię, za podejście do wszystkiego jako do towaru do użytku, który się zużywa, łamie i nie ma znaczenia cena. Tania czy droga wędka młotka nie wytrzyma :D Wot technika!

 

Dodaj jeszcze, że każda Daiwa stuka, nie te zużyte, wypracowane przez "znafców" co ciągną rybę na chama, zaczepy wyrywają kołowrotkiem z nawiniętą plecionką 0.20 w górę.
Później piszą bzdury, że kołowrotki do pupy, słabe i nie nadają się nawet na ukleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, <º)))>< napisał:

Obrońcy praw Jaxona Genesis

Dzień dobry. Witam. To ja.

Muszę bo się uduszę.

Inni ze swoimi mądrościami co by Jaxon był zły i nadawał się jedynie jako chrust do kominka też nie byli zbyt mądrzy.

Jak i Ci, którzy ze łzami w oczach i gilem do pasa opuszczają forum bo inni mają czelność nie zgadzać się z jedyną słuszną teorią wyważania zestawu kołowrotkiem.

Round 2. Fight!

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...