Skocz do zawartości

Rive r-feeder super soft


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, booohal napisał:

Dzień dobry. Witam. To ja.

Muszę bo się uduszę.

Inni ze swoimi mądrościami co by Jaxon był zły i nadawał się jedynie jako chrust do kominka też nie byli zbyt mądrzy.

Jak i Ci, którzy ze łzami w oczach i gilem do pasa opuszczają forum bo inni mają czelność nie zgadzać się z jedyną słuszną teorią wyważania zestawu kołowrotkiem.

Round 2. Fight!

 

Round 2: Fight!

Nie duś się chłopie, zrobię Ci Heimlicha!
Drugi będzie chwyt Kristeller'a
Jak nic nie pomoże to pomoże Nelson,
Na koniec podzielimy się Alzheimer'em i wypijemy z Parkinson'em,
Wyniosą nas obu Rautek'iem.

 

Wpis ma charakter humorystyczny, podczas pisania nie ucierpiał żaden Jaxon - a mógł :D 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, NPC napisał:

Heimlicha

 

29 minut temu, NPC napisał:

Kristeller'a

 

30 minut temu, NPC napisał:

Alzheimer'em

 

30 minut temu, NPC napisał:

Parkinson'em

A co Ty mnie tu będziesz jakimiś niemcami straszył?!?!?!

 

31 minut temu, NPC napisał:

podczas pisania nie ucierpiał żaden Jaxon - a mógł

:D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, booohal napisał:

Dzień dobry. Witam. To ja.

Muszę bo się uduszę.

Inni ze swoimi mądrościami co by Jaxon był zły i nadawał się jedynie jako chrust do kominka też nie byli zbyt mądrzy.

Jak i Ci, którzy ze łzami w oczach i gilem do pasa opuszczają forum bo inni mają czelność nie zgadzać się z jedyną słuszną teorią wyważania zestawu kołowrotkiem.

Round 2. Fight!

 

Dać Ci screena jak to dokładnie było ? 
Co do jaxona to co tu dużo mówić.. taka prawda no co ja Ci poradzę że takie "wędki" robią.. 
Wyważanie kołowrotkiem jak dla mnie jest ok, wielu tak robi..
Do tego jak ktoś poleca młynek Daiwe LT (nie pamiętam już konkretnie który to był) 3000 o masie 200gram pod kija 3.6m (sphere jak dobrze pamiętam) który leci na pysk aż miło no to trzeba nie mieć nic w głowie, ani logiki ani praktyki z jakimkolwiek sprzętem. 
Nie miałem łez w oczach, siedziałem z gardą przed monitorem :D
Jakoś o podkładzie z korkogumy, patyczku do uszu na włos do pushstop'a pod mielonkę i kilka innych moich patentów nie pamiętają ludzie, o rozpałkowym jaxonie pamięta każdy heh, piękny polski naród :D
To jest to :D 
To co tam jeszcze było ciekawego ? Pomijając że spamujemy w temacie o zajebistym kiju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, <º)))>< napisał:

(...)Jakoś o podkładzie z korkogumy, patyczku do uszu na włos do pushstop'a pod mielonkę (...)

Nie chlip! Ja pamiętam! Do tej pory wożę te pałeczki w zasobniku :D

Żeby nie było spamu - wciąż mam smaka na tego riviaka. Wiem, nie muszę go mieć. Ale co z tego?:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Linek727 napisał:

Nie chlip! Ja pamiętam! Do tej pory wożę te pałeczki w zasobniku :D

Żeby nie było spamu - wciąż mam smaka na tego riviaka. Wiem, nie muszę go mieć. Ale co z tego?:icon_arrow1:

Bierz bo kijek mega :)

Edytowane przez <º)))><
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

Round 2. Fight!

A Ty, Krzyś co? Pewnie masz wolne, zrobiłeś browarka I zamierzasz się wymądrzać? Daj szansę kolegom, na dopingu, podjąć dyskusję. ;) Jak by co? odpadam. Do zlotu nie mam czasu. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

A Ty, Krzyś co? Pewnie masz wolne, zrobiłeś browarka I zamierzasz się wymądrzać? Daj szansę kolegom, na dopingu, podjąć dyskusję. ;) Jak by co? odpadam. Do zlotu nie mam czasu. :icon_arrow1:

Na dopingu to chyba mieliście toromistrza B|

1 godzinę temu, <º)))>< napisał:

Bierz bo kijek mega :)

Ale skąd? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, <º)))>< napisał:

Dać Ci screena jak to dokładnie było ? 

Śledziłem z zapartym tchem :) Pamiętam dość dobrze.

Wkład w forum miałeś przeogromny. Dzięki takim ludziom jak Ty mogę chociaż poczytać jak to jest łowić na takie kije czy kołowrotki, na które mnie nie stać materialnie czy choćby mentalnie.

Ale mam ważną zasadę w życiu: jak coś mi się nie podoba to to mówię.*  I nie ważne czy to mój najlepszy przyjaciel czy najgorszy wróg. Prawda to prawda. Opisuję ją tak jak widzę. Ja.

Po sprawie z chrustem dostałem bana także też mam prawo do urazy jakby nie patrzeć ;)

 

*zasada ta pozwoliła mi odsiać w życiu przyjaciół od znajomych. Polecam ;)

 

Także Ryba pamiętaj, że jeżeli coś krytykuję to nie dlatego, że kogoś nie lubię. Często jest wręcz przeciwnie :)

 

2 godziny temu, ArekH napisał:

A Ty, Krzyś co?

Właśnie kończę pracę ;)  Dorwałem się do laptopa to piszę bo na telefonie na forum czuję się jak jakiś 60-latek :D  Małe to wszystko i nic nie umim :D

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...