Skocz do zawartości

Mocna sztyca na komercję do 3,5m


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

A widziałeś aby ktoś łowił np. kijem rzecznym na komercji metodą method fieder?

no pewnie, nie raz i nie dwa. ja na barbela sobie łowiłem. dobra bedem poważny. przecie wiem, że są różne, ale mnie roz......la ten marketingowy napis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, christhof70 napisał:

no pewnie, nie raz i nie dwa. ja na barbela sobie łowiłem. dobra bedem poważny. przecie wiem, że są różne, ale mnie roz......la ten marketingowy napis ?

Piłem do tego samego ? Gdy kupuję robaki to kolega z wędkarskiego zawsze pisze na nich feeder i barbel ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No jest, tak jak jest przypon na odławianie uklei czy karpi? stosuje się inne. @christhof70byłeś kiedyś w sklepie wędkarskim stacjonarnym, że nie wiesz, czy kupujesz wszystkie przez internety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Grendziu napisał:

No jest, tak jak jest przypon na odławianie uklei czy karpi? stosuje się inne. @christhof70byłeś kiedyś w sklepie wędkarskim stacjonarnym, że nie wiesz, czy kupujesz wszystkie przez internety??

@christhof70 wszystko przed Tobą. Jakbyś się nudził, wpadnij do mnie - pokaże Ci spłuczkę ? i prąd ?

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
8 minut temu, suwi napisał(a):

Szukam sztyce około 3m Mocna na komercyjne karpiszony 

POMOŻECIE ??? !!!

W tym nie pomogę ale mogę powiedzieć jedno: im dłuższa tym trudniej. Jak pewnie wiesz do karpi które łowisz używasz dużego kosza z gęstym "szyciem", co daje duży opór w wodzie. Długość 3m spowoduje masakryczne opory więc sztyca by była wytrzymała musi być ciężka ergo będzie nieporęczna. Dodaj wagę kosza i już jest tragedia.

 

Zaproponuje inne rozwiązanie: śpiochy/wodery. Nawet te najtańsze gdzie tylko gumiak jest z gumy a reszta jest z nieprzemakalnego materiału. Tylko to jest rozwiązanie na płytkie wody przybrzeżne ale skoro piszesz o długiej sztycy na komercje to rozumiem, że jest tam płytko przy brzegu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suwi ze sztyc na karpiszony chyba tak naprawdę proponowana przez @Bartek.B c-drome 3 m, "ma tę moc".

https://feederland.pl/8302-sztyca-preston-c-drome-power-handle-3m.html?gclid=Cj0KCQjwwtWgBhDhARIsAEMcxeC879G-3ejbLT4Bn2kHXwSebOo-miHe5OXJT1HKK1dJuNGMRCybcWEaAm8VEALw_wcB

 

Macałem u @elvis ale on ma chyba 3,60, 

Ciężka, ale pancerna. Jak mi się moja połamie to właśnie taką sobie sprezentuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...