Skocz do zawartości

Mocna sztyca na komercję do 3,5m


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
22 godziny temu, suwi napisał(a):

Szukam sztyce około 3m Mocna na komercyjne karpiszony 

POMOŻECIE ??? !!!

Radek @Tench_fan miał mega fajną, nie pamiętam jaka, z chęcią też bym wziął se kupił. Tylko nie wiem czy to było 3-4m.

Radek daj proszę link, Ty będziesz pamiętał co mi się podobało na zlocie. Dziękuję 🎾🎾🎾

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Radek @Tench_fan miał mega fajną, nie pamiętam jaka, z chęcią też bym wziął se kupił. Tylko nie wiem czy to było 3-4m.

Radek daj proszę link, Ty będziesz pamiętał co mi się podobało na zlocie. Dziękuję 🎾🎾🎾

@elvis co mi się w tej Twojej nie podobało 🫠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Radek daj proszę link,

Radek ma, a przynajmniej miał do niedawna krótko składową sztycę Mikado. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelL napisał(a):

@suwi ze sztyc na karpiszony chyba tak naprawdę proponowana przez @Bartek.B c-drome 3 m, "ma tę moc".

https://feederland.pl/8302-sztyca-preston-c-drome-power-handle-3m.html?gclid=Cj0KCQjwwtWgBhDhARIsAEMcxeC879G-3ejbLT4Bn2kHXwSebOo-miHe5OXJT1HKK1dJuNGMRCybcWEaAm8VEALw_wcB

 

Macałem u @elvis ale on ma chyba 3,60, 

Ciężka, ale pancerna. Jak mi się moja połamie to właśnie taką sobie sprezentuje.

Mam od ponad roku sztycę MAP 3m. Naprawdę świetna. Fajna alternatywa dla C-Drome.

https://sklepdrapieznik.pl/sztyce/21617-sztyca-map-dual-30m-landing-net-handle.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bartek.B napisał(a):

Mam od ponad roku sztycę MAP 3m. Naprawdę świetna. Fajna alternatywa dla C-Drome.

Myślałem, że tylko po krzaczorach się wałęsasz 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrócę do tematu.

Moim zdaniem nie ma dobrej jednej sztycy na komercję!

Dlatego zawsze, czy to na Jagodnie, czy innych łowiskach, gdzie mogę liczyć na przyłów 10+ rozkładam dwie sztyce i dwa kosze.

Coś pancernego przerobionego prze ze mnie do kosza 30 cali koruma pod big fisha.

I Flagmana jakiegoś s-cośtam premium the best fiu bździu do leszczy czy innych gó.....żerców.

Flagman jest lekką sztycom, i ogarniam nią rybki do 8 kg z koszem około 26 cali.

Ciężka sztyca se leży i czeka.

Przyjdzie na komercji jesiotr 115+ i wtedy sięgam po cięzki zestaw podbierakowy i tyle.

Takie moje zdanie i będę się tym "podbierał' ile tylko starczy sił! 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał(a):

O ile pamiętam to Radzio miał sztycę Delphin Atoma Feeder. Fajna, lekka i solidna sztyca.

dokładnie, na dodatek tania. sporo ludzi używa i chwali. ja swoim red rangem ogarniam każde łowienie, a to półka niezbyt wysoka. w życiu nie wydam na dwie rurki więcej jak 250

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...