Skocz do zawartości

Haczyki firmy SASAME


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatniej Rybomanii w Poznaniu znaleźliśmy się na stoisku firmy MUSAGA z Słubic.

Wraz z @ArekH i @elvis przyjrzeliśmy się ich ofercie.

Jest ona importerem i dystrybutorem żyłek i haków japońskiej firmy SASAME.

Nabyliśmy na próbę ich wyroby i muszę tu pochwalić wspomniane haki :

5ea19955f1122_hakiSasame.jpg.f716fbe3fb9a0a5af76ce60ac4a38d9d.jpg

Akurat te na te "12" są powiązane na żyłce 0,16 a ja korzystałem wczoraj i dziś z 12 na żyłeczce 0,12.

Haki są "pieruńsko ostre", do tego stopnia, że po wbiciu w rybią wargę jest problem z odhaczeniem. Trzymają jak "sam diabeł" B|

Krąpie i średnie leszcze nie stanowiły może wymagającego przeciwnika/testera, ale mnie owe haki przekonały.

Uważam, że do łowienia na robactwo są dobrym wyborem.

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu [mention=4]elvis[/mention], a próbowałeś się skontaktować telefonicznie?
Na opakowaniu znajdują się namiary na dystrybutora z numerem telefonu.
 
Nie, nie dzwoniłem. Sezon jest trochę nie normalny, wiec nie będę robił zapasów.
Robiłem porównanie w czasie łowienia i mają bardzo dużą skuteczność zacięcia. Na hakach innej firmy miałem małą skuteczność, co mnie trochę zdziwiło, bo kiedyś byłem z nich zadowolony.
Różnica była bardzo odczuwalna. Testy powtarzałem kilka razy w celu wyeliminowania przypadkowego wyniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej z rzeczy którą zakupiłem na targach, na stronie nie ma. Sprawdzałem zaraz po powrocie do domu. Chyba się nie obejdzie bez konsultacji tel. Może sklep jest w fazie rozwoju? Z tego co rozmawiałem z właścicielem na targach nie posiadają sklepu stacjonarnego, ani na Allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ArekH napisał:

Żadnej z rzeczy którą zakupiłem na targach, na stronie nie ma. Sprawdzałem zaraz po powrocie do domu. Chyba się nie obejdzie bez konsultacji tel. Może sklep jest w fazie rozwoju? Z tego co rozmawiałem z właścicielem na targach nie posiadają sklepu stacjonarnego, ani na Allegro. 

Ta firma była już z 4 lata temu. Wiem, bo osobiście widziałem banner, jak się włóczyłem po peryferiach Słubic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...