Skocz do zawartości

Parasol wędkarski


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie myśl by zaopatrzyć się w parasol, który bedzie chronił przed deszczem, słońcem czy to wiatrem. Chciałbym wydać do 200zł. Byście coś doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Moja żonka mi pod choinkę kupiła tego z Decathlonu, trzy razy z nim na rybach byłem, deszczu nie widział ale jestem z niego zadowolony, wczoraj wiało trochę i bardzo stabilnie się zachowywał. Do tego można do niego dokupić osłonę boczną, jakbyś potrzebował. Myślę że za tą kasę wart jest uwagi. Rozmawiałem z Danielem @elvis, ma też taki i myślę ze też coś napisze, bo z tego co wiem też jest zadowolony a używa dużo dłużej niż ja.

https://www.decathlon.pl/parasol-wdkarski-xl-id_8240242.html

 

 

IMG_20200430_122243.thumb.jpg.c48e9f97b4479b337476d6c1a8eb4746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam tego Caperlan. Jak wspomniał Tomek jestem zadowolony. Również posiadam doczepianie boki które już kilka razy się przydały. Służyły też jako plandeka, a nawet śpiwór i materac w jednym.
Jest stosunkowo lekki i wytrzymały. Dobrze chroni przed deszczem. @PawelL też go wczoraj miał na rybach. Z tego go wiem, również jest zadowolony.
Myślę, że mógłby być trochę większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że parasol jest ok, jednakże duże słoneczko i tak opala facjatę.

Na deszcz jest wystarczający, ale jakbym miał brać, to szukałbym zwykłego kongera np:

https://allegro.pl/oferta/konger-parasol-2-5-m-z-powloka-termoizolacyjna-7287359401

 

Koniecznie z powłoką termoizolacyjną.

To taka srebrna farba natryśnięta od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, mav3rick napisał:

Nie polamie i nie porwie przy pierwszym wietrze? 

 Kupiłem raz dobrze Brolly Nash i mam już kilka sezonów, mega wygodne i jeden z lepszych zakupów jaki zrobiłem. Rozkładam gdy jest za duży wiatr, deszcz lub słońce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polamie i nie porwie przy pierwszym wietrze? 
 Kupiłem raz dobrze Brolly Nash i mam już kilka sezonów, mega wygodne i jeden z lepszych zakupów jaki zrobiłem. Rozkładam gdy jest za duży wiatr, deszcz lub słońce. 
Mam te "brooly" już kilka lat i podobnie jak parasol jest ok. Miałem na złocie kilka razy.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te "brooly" już kilka lat i podobnie jak parasol jest ok. Miałem na złocie kilka razy.
Co bardzowj praktyczne, parasol czy te niby brolly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...