Skocz do zawartości

Elektornika na łodzi - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chyba najbardziej dynamiczna branża wędkarska. Postęp technologii i nowości jest tak duży, że kiedy nie kupisz to już tracisz, ja w przypadku tv, smartfon czy komputera. 

U mnie czas na zmiany. Nie będę kupować za 15tys, bo nie ma sensu. Ale budżet do 3tys mam. Coś ktoś podpowie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Elektornika na łodzi - wątek zbiorczy
  • Administrator

Zmieniłem trochę wątek, a może ktoś kiedyś podłączy się do dyskusji.

W tamtym tygodniu miałem okazję bawić się Echo Map Garmina i porónywałem ją z Solixem - wg mnie całościowo, gdyby nie podłączać ekstra przetworników z live wygrywa Humminbird, Lowerenca nigdy nie miałem, więc nie mam porónania.

Dokładniejszą analizę pokazano tutaj:



Jeśli chodzi o silniki dziobowe, to nie polecam Ulttery, ja ją wiziąłem z dwóch względów, że sama się składa i rozkłada ze względu na pilota (problem z ręką) niestety cześto też blokuję, aktualnie pracuję nad rozwiązaniem problemu i jeśli teraz się nie uda, to sam nie wiem. Minnkotę też wybrałem dlatego

Co do dziobówek, na rynku jest nowość Ghost z Lowrenca, wydaje się być wypisz wymaluj ja polecana od Garmina, na bank gdybym składał na nowo to bym poszedł w Ghosta lub PowerGuide, bo opinie od innych użytkowników też ma poozytywne. Choć jak to mówią, w moich rękach, niezniszczalne ponoć się zpesuję :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał:

Zmieniłem trochę wątek, a może ktoś kiedyś podłączy się do dyskusji.

Za wysokie progi Darecki. ?Ty statek kosmiczny budujesz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Za wysokie progi Darecki. ?Ty statek kosmiczny budujesz.?

No na pewno bym zbudował ponownie wszystko na nowo, mniej, gęściej, solidniej. Czyli pewnie Tangilir 400 - taka jak miała być na początku, silnik elektryczny o dużej mocy, bez spaliny - bo na 9 z 10 miejsc gdzie pływam nie można używać siolnika spalinowego i z dwie echosondy na pełnym wypaslie i może dziobówkę bez Ulterry. Jednak nawet gdybym miał dzisiaj duże wolne środki na zbudowanie tego, to pewnie bym się nie odważył, bo w praniu i tak wychodzi zawsze coś nie tak. Na pewno też rozważyłbym zakup łodzi Finvall, bo jakościowo to jest lider na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

też rozważyłbym zakup łodzi Finvall,

Patrząc jak cię często wyobraźnia ponosi, nie wykluczał bym takiego scenariusza. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Patrząc jak cię często wyobraźnia ponosi, nie wykluczał bym takiego scenariusza. ?

Już nie,za stary jestem, plan na ten rok to do wycągarka elektryczna  (płozorlki)  i stop, ale na razie nie mogę uzbierać na zreprewanie auta, więc może być trudno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Jeśli ktokolwiek to czyta, nigdy, przenigdy nie kupujcie automatycznie opuszczanej Ulterry, dramat, największy shit jaki kiedykolwiek kupiłem za grube Ojro. A i serwis w Pl to jakiś śmiech. Zastanawiam się czy nie zrobić sprawy w sądzie z tytułu rękojmi, a naprawdę trzeba mocno się natrudzić,abym w życiu cokolwiek reklamował i był tak mocno wq...???Aktualnie na rynku wymiata Ghost ponoć 36V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...