Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy łodzią na spinning


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Generalnie założyłem taka grupę na messenger, ale tak sobie myślę, że jeśli byłbym gdzieś niedaleko i ktoś by chciał.... 

Tydzień temu byliśmy na wodzie x... 

X dlatego, że nie możemy zdradzić tej wody, co dla mnie jest dziwne, ale widocznie presją w spinningu jest o wiele większa niż w feeder. 

W piątek najprawdopodobniej albo Lubniewice albo Szczecinek, na razie jest nas dwóch, jeśli byłyby Lubniewice to czemu nie np. Ktoś z Gorzowa nie mógłby do nas podjechać gdyby chciał... 

IMG_20200608_093707_978.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Jedź Darek na Lubniewice, fajną rybę tam można trafić. Kiedyś sam się tam wybiorę z przewodnikiem.

Z dużymi wodami jak Lubniewice jest problem, że jak nie znasz miejscówek to i tydzień zabraknie na poznanie wody ?

Poniżej pewne miejscówki z wody x na 50cm okonie, a ryby nie atakowały wcale... 

IMG_20200606_161324.jpg.73fd2bcb4046f0d7dc3578906f005b77.jpg

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Fajny artykuł. Dzięki. 

Około 11tej decyzja gdzie. Któryś z Was chętny na spontanie, bo mamy jedno miejsce wolne? :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Fajny artykuł. Dzięki. 
Około 11tej decyzja gdzie. Któryś z Was chętny na spontanie, bo mamy jedno miejsce wolne? :champagne-2010:
Dlatego na Lubniewice się wybiorę, ale z przewodnikiem, by mieć większe szanse na złowienie czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Troche za stary jestem na przewodnika, choć uważam to za bardzo dobry pomysł. Tam gdzie jedziemy, dostajemy wskazówki jak i gdzie łowić od Ziomkow na tą chwilę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Zola67 napisał:

Ja chętnie się wybiorę z Darkiem jak na Lubniewice będzie jechał ;)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mam ochotę jutro tam uderzyć, ale muszę wybrać Szczecinek. 

Przyznam się dlaczego pod koniec czerwca?

Pewnie jakoś latem może na cały weekend się wybiorę na oksy na Lubniewice :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Metrowy szczupak na kij od 0-5g, który kradnie podbierak.

Jutro atak na Szczecinek, więc planuje się przygotować na łowisku No Kill w Nienawiszczu przed wyprawą. Po zebraniu wszystkich klamotów do auta szybką decyzja. Jadę zobaczyć, czy okonie pobierają, nie zabieram podbieraka... Lokalizuję je dość szybko. Rzut, branie, rzut branie... Nie ma czasu, aby robić zdjęcia. Jeśli tak dobrze biorą to na próbę zakładam jaskrawą gumę, na którą nigdy nie miałem brania na tej wodzie. No i po chwili bum... Walczę z 10minut zanim go widzę, w między czasie dzwonię po pomoc. Marcel dowozi podbierak na innej łódce. Kolejne 15minut zanim wchodzi w niego w całości...
Szczęśliwy kładę go na chwilę za burtą, trzymam, a on nagle uderza mocno i... Był sobie podbierak... ???
Takie rzeczy tylko na łowisku No Kill w Nienawiszczu z Funkcją dla Ryb ???
#fundacja #dlaryb #łowisko #nokill #Nienawiszcz #methodmania #spinnig #team

IMG_20200611_125355.jpg

IMG_20200611_132600.jpg

IMG_20200611_131139.jpg

IMG_20200611_135524.jpg

IMG_20200611_124934.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...