Skocz do zawartości

Coś bezpiecznego na rower


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jestem w trakcie zakupu rowera, jak i wędki castingowej.... Chciałbym ją chronić, ale też chcę trochę poruszać się rowerem.

Szukam czegoś praktycznego, małego na jeden kij, aby go nie zniszczyć i abym mógł swobodnie jeździć ze spinem i się od czasu do czasu zabawić. Chodzi o szybkie akcje z przemieszczaniem się.
Kij będzie w 1 składzie 198cm i z mutikiem. Trobę na plecy mam, rower prawie też...

Nie mam zielonego pojęcia jaki pokrowiec, tubę szukać. Coś ktoś poleci?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie zakupu rowera, jak i wędki castingowej.... Chciałbym ją chronić, ale też chcę trochę poruszać się rowerem.

Szukam czegoś praktycznego, małego na jeden kij, aby go nie zniszczyć i abym mógł swobodnie jeździć ze spinem i się od czasu do czasu zabawić. Chodzi o szybkie akcje z przemieszczaniem się.
Kij będzie w 2 składzie 198cm i z mutikiem. Trobę na plecy mam, rower prawie też...

Nie mam zielonego pojęcia jaki pokrowiec, tubę szukać. Coś ktoś poleci?
A jaki rower?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Splot napisał:

A bardziej zrozumiale?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ze nie Land Rover. Jak kupię to się pochwale... A jakąś propozycja jak w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze musisz Darek przemyśleć czy ma się z kołowrotkiem zmieścić, czy będziesz rozmontowywał zestaw. Jak byś rozmontowywał, to zwykła lekka tuba z paskiem na plecy i poszedł, a jak z kołowrotkiem to już bardziej jakiś jednokomorowy pokrowiec, bo tuba już będzie musiała być grubsza, a w związku z tym i bardziej niewygodna do transportu na rowerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, NPC napisał:

Krótki pokrowiec przerzucany przez ramię, najlepiej coś w stylu rury. Gdzieś widziałem to u któregoś z importerów.

Coś w tym stylu:

https://allegro.pl/oferta/regulowana-tuba-bazuka-na-wedki-88-148cm-york-7813183224

Panie kij handmade dedykowany do Yorka nie pasuje. Zapomniało mi się, kij będzie w 1 składzie ??? zmieniłem zdanie po namowie mistrza składu:icon_arrow1:

Przed chwilą byłem u Marcela i to był fajne. Przez głowę przechodziło... 

Niestety za krótkie. 

IMG_20200622_211658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...