Skocz do zawartości

Sygnalizatory brań.


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator
3 minuty temu, Ostap napisał:

Dobra. Kupiłem coś bo sezon trwa a sygnałów brak.

Decyzja padła na videotronic serii 4, 2+1

Przynajmniej dożywotnia gwarancja.... ;)

Pokaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przelew zrobiłem wink.png za tydzień pewnie przylecą bo podobno zamówień od chu.. A ja jeszcze nietypowe kolory wybrałem. Czerwony I żółty.


Specjalnie dla Ciebie



e2d134f12ac55236bc459b39ccfc9386.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sygnalizatorów użyłem kilka, może 10x.

Po włączeniu i ustawieniu wszystkiego nad wodą pokazywałem Pawłowi system kradzieżowy w tych sygnałkach. Ku mojemu zdziwieniu nie zadziałał a to było po pierwszej nocce już. Ruszam żyłką a tu lipa centralka milczy. Okazało się, że sygnalizator się rozparował z centralką ale...., niestety już sparować się nie dał....

Szybki tel. do videotronica i Pan z serwisu mówi, że była jakaś partia układów wadliwa i zna temat. Trzeba odesłać i będą naprawiać. 

Później dzwonię i pytam czy wysłać drugi skoro jest z tej samej produkcji. Mówi, że nie. Dziwne bo może przecież się spie... w każdej chwili skoro była partia wadliwa.

Kolejna nocka (mam obecnie tylko żółty sparowany z centralką) a tu centralka w namiocie jęczy i świeci na fioletowo? Myślę, co do ..uja przecież ja nie mam fioletowego. 

Znowu dzwonię jak już było koło południa. Pan z serwisu twierdzi, że jeśli kanały w centralce są wolne to może tak być. No ale czym mam zaprogramować te kanały skoro mam tylko 2 sygnały a centralka ogarnia 6? Cisza w słuchawce. 

 

Niestety, na mnie to nie zrobiło wrażenia i szczerze drugi raz bym ich nie kupił wiedząc, że takie cyrki będą z produktem wcale nie tanim jak dla mnie. 

 

2 buble podczas jednej zasiadki? To za dużo moim zdaniem.

 

Paweł niby w nocy robił za centralkę ale on ma taki sen, że nawet videotronic (a jest głośny) go nie rusza :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzwoniłem wczoraj. Mój sygnałek jest naprawiony.
Po dłuższej rozmowie udało mi się z bardzo miłym Panem kupić samą płytkę sterującą carplampą. Teraz zrobię sobie lampę trochę inną ale z zachowaniem funkcjonalności carplampy.
Cieszę się z tego jak dziecko bo cała lampa kosztuje 270 zł, do tego po prostu mi się nie podoba a i w dzisiejszych czasach ogniw 18650 baterie R14 to nie dla mnie.

Zrobię sobie fajną lampę i będzie mi załączała światło podczas brania.

Może uda się zrobić to na zlot. Zobaczymy. Najpierw muszę zobaczyć ile to prądu pobiera i obliczyć ile ogniw dać aby przynajmniej 7 dni nie trzeba było ładować nad wodą.

Tylko spin.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnałek już w domu. Naprawiony, wszystko działa.
Zdziwiłem się bo dzwoniłem do kuriera a on mi mówi, że paczka jest bez pobrania. Kurde a ustaliłem z Panem kwotę za płytkę do lampy...
Odpakowałem a tam płytka. W gratisie. Strasznie byłem zaskoczony.

Płytkę podłączyłem na szybko na stole pod zasilacz laboratoryjny i wszystko działa. Paruje się z sygnałami.
Teraz tylko zaprojektować trzeba obudowę, wydrukować i można łowić.

925c321dae77f249792fd4e81780626b.jpg14d59ad3255ebf1760351a902ef544b3.jpg

Tylko spin.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...