Skocz do zawartości

NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

@NPC podpowiedź mi jakie i ile łożysk kupić by kompletnie "stiuningować" kołowrotki, to sobie zamówię wszystkie na raz, a robotę zrobię wolnym czasem jesień/zima :champagne-2010:

Łożyska 5x8x2,5 mm czyli MR 85 już wiem, a co byś jeszcze dodał/zmienił, pozdrawiam serdecznie :champagne-2010:

Podparcie ślimaka to tuleja 4x7x5 mm czyli dwa łożyska 4x7x2.5 czytaj MR74 ZZ. To istotne by były ZZ bo bez tego będziesz miał łożyska o wysokości 2 mm zamiast 2.5 mm.

Chyba podałem już wszystkie wymiary łożysk poza oporowym. Jeżeli o czymś zapomniałem to pytaj.

Smary czy oleje wedle uznania choć ostatnio dostałem do testów bardzo rzadki olej i zobaczymy co jest warty. "Za darmo to i ocet słodki" :) 

 

 

Uwaga: Wypowiedź zawiera lokowania produktów marki Ironia & Szydera.

No weź przestań, gdzie nabiję łapki w górę, lajki i inne takie. Na Insta czy FB co wrzucę? 
Wiesz ile "fejmu" dają wyświetlenia, followersi i łapki? Idzie z tego wyżywić rodzinę i to nie jedną! Ferrari nie rozdają za darmo!

Tylko muszę zacząć świecić D, najlepiej gołą D :) a nie bawić się w pokazywanie Szanownemu Państwu jak samemu coś zrobić, naprawić czy ulepszyć za grosze. Koszt łożysk plus trochę roboty własnej w wolnej chwili. 
Chyba muszę przemyśleć swoją kampanię marketingową i targety :P 
O depilacji D nawet nie wspomnę ale to już nie musicie wiedzieć co i jak :D 

 

Choć w sumie łapki, followersi czy subskrybenci sami się nie nabiją :) Trzeba na nich zapracować więc kliknijcie łapkę w górę, follow i sub, przesyłajcie dotację założę Patronite czy innego PayPal'a dla 'pinidzy'. :) No i muszę zacząć Was kasować powiedzmy po 30 zł za naprawiony/ulepszony przez Was własnoręcznie kołowrotek, o kasowaniu Was 100 zł za sztukę nasmarowanego kołowrotka nawet nie wspomnę plus VAT, łożyska kupione tylko u mnie (marża) opisując je jako najlepsze na świecie choc nie zobaczycie różnicy między ABEC 3 czy 5 a wkładać najtańsze łożyska, smary w cenie z kosmosu i wkładanie podkładek gdzie się tylko da. O czymś zapomniałem? Czekam na sugestie, proszę je pisać w komentarzach!

 

Koniec lokowania produktów.

 

Muszę kupić jakieś lepsze oświetlenie, nie żartuję, muszę coś kupić bo większość kołowrotków kręcę po nocach i mam bardzo słabe światło by dobrze zdjęcia wyglądały.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

Wymiary się zgadzają? Ezo się zgadza? To różnica może być w jakości ale znając życie to tylko różnicą jest tylko w cenie.

Gdzie zmierzasz to nie wiem a na słońce leć w nocy, będzie chłodniej :D

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem poczekać kiedyś tam w przyszłości, jednak wymiana łożysk w szpuli trwała może 3 minuty. Kurde nie wiedziałem, że to takie proste, do tej pory tylko smarowałem kręcioły, dla tego jestem zadowolony, kołowrotek na sucho pracuje bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie pod rybą, jeszcze raz @NPC dziękuję :champagne-2010:

20200815_153706.jpg

20200815_153834.jpg

20200815_153902.jpg

20200815_153950.jpg

20200815_154345.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Grzes77 napisał:

Miałem poczekać kiedyś tam w przyszłości, jednak wymiana łożysk w szpuli trwała może 3 minuty. Kurde nie wiedziałem, że to takie proste, do tej pory tylko smarowałem kręcioły, dla tego jestem zadowolony, kołowrotek na sucho pracuje bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie pod rybą, jeszcze raz @NPC dziękuję :champagne-2010:

Proste czy trudne wszystko jest do zrobienia :P

Dwie sprawy: za dużo smaru na górnej podkładce i wydaje się, że podkładki filcowe są suche.

 

Z tym nożem to już wygląda groźnie, groźnie jak się SZ.M. dowie o używaniu noży kuchennych do celów nie kuchennych. :D 

 

 

Edycja:

Żarcik:

A teraz w PW podam Ci numer konta do przelewu :P 30 zł od łożyska + Vat + marża + znaleźne + cło + przesyłka

Razem będzie tysionc pińcet sto dziwińcet płatne do wczoraj! :D 

Edytowane przez NPC
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...