Skocz do zawartości

SPINNING CUP DLA RYB 2020


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kurcze, chciałem wstawić na głównej stronie, a tutaj tylko aktualizować zawodników, ale niestety z telefonu też nie mam dojścia.... 

Poniżej to co poszło do sieci na fejsie. 

Uwaga, startujemy z zapisami na pierwszą turę - ilość miejsc ograniczona, liczy się rezerwacja, plus wpłata. 
Do wygrania min. 4 echosondy i wiele innych fajnych nagród. Całość przeznaczymy na nagrody i catering, będzie się działo ???
Poniżej regulamin i opis????

2020 rok to już kolejna edycja spinnigowej ligowej zabawy w Nienawiszczu. Tym razem zabawimy się grubo. Czyli z sumą nagród ponad 10 tyś zł. które to zostaną przeznaczone  i rozdane w FINALE SPINNING CUP 2020r 15 listopada.

Łowisko na zawodach drużynowych 2 osobowych może pomieścić maksymalnie 25/30 drużyn. Zapisy prowadzone są przez 3 osoby i liczy się kolejność wpłat:

REZERWACJA:
1. Dariusz Grenda - Method Mania - tel. 506 057 759
2. Łukasz Michalak - sklep e-rybka.pl Szamotuły tel. 882 994 665
3. Marek Wiśniewski - sklep wędkarski LESZCZ z Rogoźna tel. 693 722 067 

WPŁATA 200zł ( za TEAM): TYTUŁEM: Zawody SPINNING TEAM CUP 2020 tura nr ..... za (imię i nazwisko).

DANE:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99

Wstępne ustalenia zawodów:

1. Punktowane są wszystkie trzy tury.
2. Łowimy po 5 szczupaków od 45cm i 5 okoni od 15cm. Wymiar w cm (1cm - 10pkt) mierzony jest zawsze do dołu. 
3. Ponadto w każdej turze do zdobycia jest  dodatkowo 5000 punktów.
A) każda drużyna za komplet 10 ryb punktowanych - patrz punkt nr 2 tura to 1000pkt.
B) największy szczupak tury 1000pkt. W przypadku tej samej długości liczy się czas złowionej, czyli odebranie MMS przez sędziego na podany nr tel.
C) największy okoń tury 1000pkt.  W przypadku tej samej długości liczy się czas, czyli odebranie  MMS przez sędziego na podany nr tel.
D) najdłuższe TOP 5 szczupaków w turze łącznie to dodatkowo 1000pkt. W przypadku gdy będzie równa długość, liczy się największa ryba, a jeśli największa ryba będzie równa liczy się odebranie MMS przez sędziego na podany nr tel.
E) najdłuższe TOP 5 okoni w turze 1000pkt. W przypadku gdy będzie równa długość, liczy się największa ryba, a jeśli największa ryba będzie równa liczy się odebranie MMS przez sędziego na podany nr tel.
4. 1cm to 10pkt.
5. Łowimy po 6h TURA.
6. Istnieje możliwość raz podczas turnieju zamiany w drużynie zawodnika, pod warunkiem, że nie brał on udziału w zawodach w danym roku, skutkuję to odjęciem minus 1000pkt dla drużyny z ogólnej klasyfikacji.
7. Każda drużyna otrzymuję tylko jedną listę startową, czyli drużyna łowi obok siebie czy to z brzegu czy z łodzi.
8. Na zawodach jest wytyczony sędzia główny, który aktualizuję wyniki na bieżąco oraz na koniec weryfikuję MMS-y z listą startową. W przypadku braku wpisania czasu na liście startowej i nie wysłanie MMSa ryba nie będzie punktowana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu tuż przed zawodami.

IMG_20200811_115056.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, ArekH napisał:

A wpisowe, zrównoważą wydatki? 

Inaczej bym tego nie robił. 

25 drużyn x 200zł x 3 tury =  15tys zł. Na jedzenie i nagrody starczy:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Wolał bym, Byś zarobił. :D

Jak już to dla Fundacji by zostało, przy 30 drużynach może coś styknie, ale i tak i tak damy radę. Dla Fundacji pracuję zawsze za free???

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Dla Fundacji pracuję zawsze za free???

To miałem na myśli. Fundacja to Ty! Ty? To Fundacja. Nie wiem gdzie będą zloty, jak odpuścisz Nienawiszcz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

To miałem na myśli. Fundacja to Ty! Ty? To Fundacja. Nie wiem gdzie będą zloty, jak odpuścisz Nienawiszcz. 

Nie tak do końca kolego, Fundacja to my, Wy, Oni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Aktualnie mamy od 24-27 drużyn, czas listę zamknąć. Jutro z @Marcelcały dzień treningu z naszej fundacyjnej wody, ponoć słabo pobierają, niby szczupaki nie gonią. Zobaczymy. Mam nadzieję, że tutaj wbije z relacja live???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...